Září 2009

Ideální..

28. září 2009 v 18:09 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
já (18:00:41 28/09/2009)
noo ale ten byl....prostě vysokej, v monterkách...čék by po něm skočil....:D

Ma. (18:01:00 28/09/2009)
Ty jo,taky tě berou monterky??..mě strašně..

já (18:01:20 28/09/2009)
ty jo no monterky nejvíc...to je takový děsně...rajcovní

Ma. (18:02:42 28/09/2009)
Viď??..chlapum strašně monterky sluší...to ten týpek z B. měl tříčtvrťáky a drsnou mikinu a když tancoval na Nirvanu??..no já slintala..rozhodil své husté háro a už to jelo...ááááá

já (18:03:54 28/09/2009)
ááááá ale víš co je ideál krásy? prostě kluk, dlouhý vlasy lehce vlnkatý vedou, bradka a ted: v monterkách a metalovym tričku....vybledlym.:D

já (18:04:20 28/09/2009)
popř. dredy

Ma. (18:04:41 28/09/2009)
joooo..já teda ty vlásky nemusim mít vlnkattý..mě se líbí takový ty objemný..jako by byly čerstvě vyfoukaný a lehce zacuchaný....ale jinak to naprosto odpovídá..


Time to write.

28. září 2009 v 9:54 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Sou, asi takhle: včera mě brutálně bolelo v krku a já že teda zůstanu doma...no nakonec jsem vzala auto, jela si chvíli k babí (účelem vlastně bylo dovízt jí večeři:D). Pak mi nějak bliklo, že i když mě bolí v krku, že prostě pujdu ven.
Ve 3/4 na sedum jsem typicky seděla na "našem" kalícím místě v tomhle zapadákově, v uších Slipknoty, v ruce LMko, jak já tyhle chvíli žeru x)). Po sedmej dorazila kámoška M., skočily jsme do pennysu, koupily cinzano, šly si zas sednout na kalící místo....pak jsme se rozhodly, že skočíme ještě pro jedno a v tu chvíli nám bylo jedno, že v sobě budem mít každá litr, tudíž budem opět nepoužitelný. No nevermind... Za zvuku píniček jsme si kouřily a vyblejvaly podrobnosti našeho života. Prostě dvě nakalený holky.xD
Pak za náma přišel kamarád J. a já, kráva blbá, jsem se od něj ještě napila slivovice...no hnus velebnosti, nicméně proti gustu.. Pak nadešel zlomový okamžik - došly LMka xD. A mně se slušně motal svět, takže se zažbleptáním "heleee jdu domu volové" jsem se odporoučela pryč. Jenže domu jsem nešla, šla jsem se projít. Na mé procházce (šla jsem příšerně pomalu a sledovala jak se ty nohy střídaj a přišlo mi to děsně směšný xD) mi přišla smska od kamaráda K. typu kde se nacházim. Tak jsem se obezřetně podívala kdeže to vůbec jsem a pak jsem odepsala, že jsem u hřbitova. V tu chvíli můj telefon vypověděl službu a já celá zklamaná jsem dřepla na obrubník a nevěděla co dělat.xD Ale tadáá, vedle mě zastavila dodávka a v ní.....wait for it....ten kamarád xD. Takže jsem se naložila do auta, on mě dovezl domu. Jeeenže jsme zjistili, že se nám domu nechce a že máme chuť na vodnici. Vyskočila jsem teda z auta a ladně (hahaha) vyhopkala schody domu, tam sebrala uhlíky a rajec xD, omylem vzbudila máti a ignorovala mumlání od fatiho z obejváku.
Uklidili jsme auto, kempli se do parku ještě s flaškou portskýho a kecali, kouřili, kecali. Což mi samozřejmě moc nepomohlo vystřízlivět, nečekaně. Po dvou hodinách jsme se vymotali z parku, potkali kamarádku A., která se mi třískala, že zas vypadám, ale sama neměla nic řikat, protože v ruce držela zlatýho jelzina xD. No nic, prostě kamarád mě doprovodil domu, já sebou sekla do vany a násldně do postele. Dnešní ráno je docela krušný, ale už je mi snad líp xD. Když se nehejbu xD.
Jo, zejtra jedu na výlet, takže mazec. Počítám, že dnešek bude jedinej nekalící den za tenhle tejden (musim se učit děják, protože před výletem ještě píšu, zabííít), protože do pátku jsme na výletě (o-ou) a od pátku kalim na pouti, takže toť zpověď alkoholika.xD
And now typ: The Subways - Shake! Shake!

Drazí lidé všech věků...

27. září 2009 v 0:02 | chro chro |  Inspirace Kurdtem
držte si klobouky xD.
A radím vám, když děláte doma home party ride, najměte si někoho na úklid, protože bordelu bude dost. Viz muj dnešní večer. Home party ride začínala cca v šest a teď, těsně před dvanáctou (za pět minut dvanáct xD) všichni odešli. Buď byli totálně skalený, nebo zejtra řídili (no nechtěla bych:D), či zítra hrajou turnaj (haha:D) anebo byli skalený od včerejška, že jim dneska stačilo málo. Prostě najednou všichni zmizeli a vám zbyde zakouřenej barák a bordel a rozlitý víno a destiláty po podlaze, kterou si vaše máti TAK pečlivě udržuje. Dále taky kupa nádobí všude kam se podíváte. Nikdo nehodil šavli, díkybohu. Aspoň ne v bytě. Co je na chodbě za dveřmi raději zkoumat nebudu. Pokud můžu radit, tak si sežeňte někoho, kdo vám uklidí, nebo někoho u koho tu párty můžete pořádat, protože doma se vám to sakra nevyplatí. Ok, jdu strčit hlavu pod kohoutek se studenou vodou a jdu uklízet ten svinčík a větrat až do ranních hodin, než přijedou naši.
Závěrem tedy bacha na parties;)).
Have a fun.
A já si jdu ještě zakouřit.

Another day.

25. září 2009 v 16:36 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
UUUU, dneska mě vytočilo víc věcí. Totiž prvně matika, dostávali jsme písemky, beeezva Rimmere beeeezvaa, no a já tam měla prý nějakej pochybnej postup či co, ale výsledek byl správně (v písemce byly jako obykle nejméně tři otazníčky nad mým počínáním). Paní učitelka to ale prý nebere a zas na celou třídu žbleptala něco jako cituji "NĚKDO"(konec citace, tím někdo myslela mě a koukala na mě, takže každýmu bylo jasný kdo ten NĚKDO je) cituji dál "napsal naprosto nelogický a nesprávný postup, to vám ale přece nikde neuznají". Já samozřejmě dělala, že naprosto nevím o co jde a dívala se do sešitu a počítala otazníčky. Nic, jako správný flegmatik (což nejsem x)) jsem dělala, že mě to vůbec nerozházelo.
Pak ale přišla čeština a další písemka, tentokrát jsme zase psali a já místo toho abych se soustředila jsem hledala křestní jména autorů v mém A5 taháku. Pak jsem se zase soustředila na to se nesmát, poněvadž na mě kamarád házel xichty a pak jsem se snažila nesmát znovu, protože mě spolužačky v poslední lavici mlátily do hlavy.
No zbytek dne by se dal přežít až na to, že jsem byla přesazena do jiné lavice, protože "vy dvě tam děláte pořád bordel". Děkuju. Kreatura jedna.
O tělocviku jsem ještě lehce simulovala nemoc, abych se nemusela honit za míčem...znáte to xD. Ale čekalo mě něco horšího: poslouchat výlevy našeho učitele na tělák. No kde ten ty svý kecy sbírá fakt nevim, potěš prdel.
A dostáváme se k jádru dnešního rozčilení: jdu si na oběd, přede mnou jdou malý děti z tercie, jednou do mě omylem vrazily, tak si řikám, že budu hodná oktávanka a že je neseřvu. Načež mi ale při svých hrátkách podkoply nohy, tak jsem se otočila a nasraně povídám, jestli nemůžou dávat pozor. Slečna jež mi tento úraz přivodila držela klapačku, tak jsem se spokojeně otočila, jakže jsem je pěkně setřela, ale její malá kamarádka mi povídá "no to teda nemůžem", takže jsem se znovu nasraně otočila a koukám na ten obličej holčičky, která vypadala jak když do pěti neumí počítat. Dost naštvaně koukám, upozorňuju. Už se nadechuju, že jí od plic řeknu něco nehezkého, ale ta malá příšerka mi povídá "nečum kachno" chápete? Takovej malej smrad. Po tomto výroku jsem na ní koukala ještě dobrou chvíli, to už se začínala tvářit nejistě. Pak jsem se otočila a šla dál. Nicméně mé story nekončí....ve škole pak byla sama v jejich šatně, muhahaa měla jsem sto chutí jí něco udělat, ale nechci bejt nařčena z šikany. Tak jsem jí začala trápit tim, že na ní hnusně zírám.
Fakt mě to vytočilo, protože já v jejim věku jsem rozhodně nepořvávala na nejstarší ročník, ani když mi ty lidi nebyly příjemný.....škoda slov, co si teď lidi dovolej. x/

Milý blogu xD

24. září 2009 v 19:38 | chro chro |  Inspirace Kurdtem
Právě mě chytly roupy.(i?) <- měkký tam vypadá hůř, věřte mi. Tak jsem se můj drahý ÚJV blogu rozhodla, že si změnim vzhled, chňa chňa. Vznikl z toho muj růžovej pohovněnej svět a to nechci bejt sprostá.x)
Proč růžová? Důvodů je více: nemám jí příliš v lásce, ale k tomuhle obrázku se docela hodí. Totiž, proč jsem tam nedala jinej obrázek. Já totiž mám v pc teď jen samý fotky a ty sem dávat nebudu. Slušnou sbírku obrázků jsem měla ve starym kompu, ale děti nám rostou (to jako já) až vyrostly do stádia, kdy je nebaví projíždět ostatní blogy či google a hledat pěkné obrázky. Tenhle obrázek je dílem náhody, ale stejně jsem ho někde sprostě zčořila, takže chudák ten člověk, lituju ho. Klidně ať si stěžuje, stejně jsem anonym. Haha, perverzní pocit anonymity xD. Jsem hajzl. To mi furt někdo řiká.;))
Dalším důvodem růžový je moje kůl přezdívka: chro chro. Jako prasááátko, to jsem taky.
Hů, jen tak mimochodem dneska jsem jela v autě v kufru. Fajn...ale otloukla jsem si hlavu.
Uuum, nikdy nedodržim přesně stanovený téma, který chci...nevadí, možná jindy.

Těžko říct,..

21. září 2009 v 22:19 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
A tak někdo hodil marod, protože víkend byl nadmíru namáhavej, za šest hodin stihnout šest akcí ve dvou městech je dobrej výkon x) jenže ten někdo moc chlastal a prostě se mu pomstily vyšší síly. Proto teď ten někdo, já fakt nechci jmenovat, leží v posteli s horečkou. I když si ten náš chrochtík dneska zahrál na hrdinu a šel do školy, tam načmáral nějaký kecy do písemky z angličtiny, protože horečka byla neúprosná. No, dokonce si došel i na oběd, tak přece ho nenechám propadnout xD. I když byl pěkně hnusnej, oběd samozřejmě, ne ten-kterého-nechci-jmenovat.
Když po sobě občas čtu články tak si připadám jak někdo, kdo píše děsný hovadiny a vlastně ani neví proč. Což je vlastně pravda. Takže, těžko říct. (ano, nenavazuje to). Cože?
Ale vzhledem k tomu, že je to pouze můj šuplík marihuany tak o co jde. Je totiž můj, můj, můj! Ale taky to můžeme svíst na pani horečku. I když třeba je to slečna.

Kykyrykýýý

12. září 2009 v 1:04 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Teď v neděli jsem byla se podívat v malé vesničce v okolí na fotbal (řídila jsem, muhaha:D asi třikrát mi to chcíplo, ale adrenalin musí bejt, no ne?), hlášky z fotbalu mě doháněly téměř k slzám smíchu..."že tě táta radši nestřík do kopřiv" apod.:D Terčem nadávek byl rozhodčí, samozřejmě. Bylo to fajn odpoledne, odpočinula jsem si a tak..:)
Dneska ve škole /vlastně včera/ to bylo něco, o matice jsem jen opisovala z tabule a ani se nesnažila pochopit o co sakra jde a celou hodinu jsem opakovala "sračky, sračky, jsou to sračky, všude je plno sraček"- psychické vypětí po dvou prokalených večerech v týdnu se projevilo(hrozně špatně se vstává, když jdete spát ve všední den pozdě a opilý..). O čj jsme psali písemku. Můj prázdný bílý papír mě přímo bodal do očí a já jen zírala na tabuli, kde bylo zadání a netušila jsem, co se po mě chce...po deseti minutách zírání střídavě na tabuli a na můj prázdný papír jsem se podívala na papír mojí spolusedící, kde se nečekaně také nic neobjevovalo, v té chvíli jsem se musela začít smát a dalších pět minut jsme se s kamarádkou řezaly, že jsme tak blbý. Po dalších pěti minutách jsem na papír kromě svého jména napsala "mám hlad, a z toho důvodu se půjdu najíst". Neptejte se mě proč.
O aj a nj jsem schytala dobré známky, aano, na aj jsem se učila!! A nj jsem otypovala.
Další hodinu jsem se rozhodla, že letos poprvé vyzkouším tělocvik, převlékla jsem se a hrály jsme volejbal, vytvořily jsme lama-team (fandiiim) a vyhrály jsme xD nechápu.
Domu jsem přišla utahaná z těláku (:D:D), cesty do penny (maj nescafé v akci) a schodů. Lehla jsem si do postele a začala číst Andělé a démoni, po 30-ti stránkách mě donutila máti zametat celej barák (uáá)...a pak jsem šla spát. Večer jsem strávila sezenim u našeho kostela, popíjenim koly s rumem a kouření vodničky a LMek ve příjmené společnosti, načež jsme se přesunuli do hospody a dávali pivka...před chvílí jsem dorazila a jsem ráda, že jsem ráda....
A mám hlad!!
Zítra jedu do Prahy na Kabáty - skupina, na který jsem vyrůstala, těšim se.
Dobrou:)