Another day.

25. září 2009 v 16:36 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
UUUU, dneska mě vytočilo víc věcí. Totiž prvně matika, dostávali jsme písemky, beeezva Rimmere beeeezvaa, no a já tam měla prý nějakej pochybnej postup či co, ale výsledek byl správně (v písemce byly jako obykle nejméně tři otazníčky nad mým počínáním). Paní učitelka to ale prý nebere a zas na celou třídu žbleptala něco jako cituji "NĚKDO"(konec citace, tím někdo myslela mě a koukala na mě, takže každýmu bylo jasný kdo ten NĚKDO je) cituji dál "napsal naprosto nelogický a nesprávný postup, to vám ale přece nikde neuznají". Já samozřejmě dělala, že naprosto nevím o co jde a dívala se do sešitu a počítala otazníčky. Nic, jako správný flegmatik (což nejsem x)) jsem dělala, že mě to vůbec nerozházelo.
Pak ale přišla čeština a další písemka, tentokrát jsme zase psali a já místo toho abych se soustředila jsem hledala křestní jména autorů v mém A5 taháku. Pak jsem se zase soustředila na to se nesmát, poněvadž na mě kamarád házel xichty a pak jsem se snažila nesmát znovu, protože mě spolužačky v poslední lavici mlátily do hlavy.
No zbytek dne by se dal přežít až na to, že jsem byla přesazena do jiné lavice, protože "vy dvě tam děláte pořád bordel". Děkuju. Kreatura jedna.
O tělocviku jsem ještě lehce simulovala nemoc, abych se nemusela honit za míčem...znáte to xD. Ale čekalo mě něco horšího: poslouchat výlevy našeho učitele na tělák. No kde ten ty svý kecy sbírá fakt nevim, potěš prdel.
A dostáváme se k jádru dnešního rozčilení: jdu si na oběd, přede mnou jdou malý děti z tercie, jednou do mě omylem vrazily, tak si řikám, že budu hodná oktávanka a že je neseřvu. Načež mi ale při svých hrátkách podkoply nohy, tak jsem se otočila a nasraně povídám, jestli nemůžou dávat pozor. Slečna jež mi tento úraz přivodila držela klapačku, tak jsem se spokojeně otočila, jakže jsem je pěkně setřela, ale její malá kamarádka mi povídá "no to teda nemůžem", takže jsem se znovu nasraně otočila a koukám na ten obličej holčičky, která vypadala jak když do pěti neumí počítat. Dost naštvaně koukám, upozorňuju. Už se nadechuju, že jí od plic řeknu něco nehezkého, ale ta malá příšerka mi povídá "nečum kachno" chápete? Takovej malej smrad. Po tomto výroku jsem na ní koukala ještě dobrou chvíli, to už se začínala tvářit nejistě. Pak jsem se otočila a šla dál. Nicméně mé story nekončí....ve škole pak byla sama v jejich šatně, muhahaa měla jsem sto chutí jí něco udělat, ale nechci bejt nařčena z šikany. Tak jsem jí začala trápit tim, že na ní hnusně zírám.
Fakt mě to vytočilo, protože já v jejim věku jsem rozhodně nepořvávala na nejstarší ročník, ani když mi ty lidi nebyly příjemný.....škoda slov, co si teď lidi dovolej. x/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama