Kykyrykýýý

12. září 2009 v 1:04 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Teď v neděli jsem byla se podívat v malé vesničce v okolí na fotbal (řídila jsem, muhaha:D asi třikrát mi to chcíplo, ale adrenalin musí bejt, no ne?), hlášky z fotbalu mě doháněly téměř k slzám smíchu..."že tě táta radši nestřík do kopřiv" apod.:D Terčem nadávek byl rozhodčí, samozřejmě. Bylo to fajn odpoledne, odpočinula jsem si a tak..:)
Dneska ve škole /vlastně včera/ to bylo něco, o matice jsem jen opisovala z tabule a ani se nesnažila pochopit o co sakra jde a celou hodinu jsem opakovala "sračky, sračky, jsou to sračky, všude je plno sraček"- psychické vypětí po dvou prokalených večerech v týdnu se projevilo(hrozně špatně se vstává, když jdete spát ve všední den pozdě a opilý..). O čj jsme psali písemku. Můj prázdný bílý papír mě přímo bodal do očí a já jen zírala na tabuli, kde bylo zadání a netušila jsem, co se po mě chce...po deseti minutách zírání střídavě na tabuli a na můj prázdný papír jsem se podívala na papír mojí spolusedící, kde se nečekaně také nic neobjevovalo, v té chvíli jsem se musela začít smát a dalších pět minut jsme se s kamarádkou řezaly, že jsme tak blbý. Po dalších pěti minutách jsem na papír kromě svého jména napsala "mám hlad, a z toho důvodu se půjdu najíst". Neptejte se mě proč.
O aj a nj jsem schytala dobré známky, aano, na aj jsem se učila!! A nj jsem otypovala.
Další hodinu jsem se rozhodla, že letos poprvé vyzkouším tělocvik, převlékla jsem se a hrály jsme volejbal, vytvořily jsme lama-team (fandiiim) a vyhrály jsme xD nechápu.
Domu jsem přišla utahaná z těláku (:D:D), cesty do penny (maj nescafé v akci) a schodů. Lehla jsem si do postele a začala číst Andělé a démoni, po 30-ti stránkách mě donutila máti zametat celej barák (uáá)...a pak jsem šla spát. Večer jsem strávila sezenim u našeho kostela, popíjenim koly s rumem a kouření vodničky a LMek ve příjmené společnosti, načež jsme se přesunuli do hospody a dávali pivka...před chvílí jsem dorazila a jsem ráda, že jsem ráda....
A mám hlad!!
Zítra jedu do Prahy na Kabáty - skupina, na který jsem vyrůstala, těšim se.
Dobrou:)

 


Komentáře

1 it it | Web | 12. září 2009 v 1:41 | Reagovat

kokodák... jsem z Prahy... nejsi ty od Kladna, jsi mi nějak povědomá...
můžeme se i v Praze sejít... znám Kabáta začátky a dokonce jsem ho jednou na Příkopech potkal a pokecal s ním, fajn kluk, ahoj

2 chro chro chro chro | 12. září 2009 v 13:09 | Reagovat

ahoj, od Kladna nejsem, jsem od jihu:)
jsem ti povědomá?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama