Time to write.

28. září 2009 v 9:54 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Sou, asi takhle: včera mě brutálně bolelo v krku a já že teda zůstanu doma...no nakonec jsem vzala auto, jela si chvíli k babí (účelem vlastně bylo dovízt jí večeři:D). Pak mi nějak bliklo, že i když mě bolí v krku, že prostě pujdu ven.
Ve 3/4 na sedum jsem typicky seděla na "našem" kalícím místě v tomhle zapadákově, v uších Slipknoty, v ruce LMko, jak já tyhle chvíli žeru x)). Po sedmej dorazila kámoška M., skočily jsme do pennysu, koupily cinzano, šly si zas sednout na kalící místo....pak jsme se rozhodly, že skočíme ještě pro jedno a v tu chvíli nám bylo jedno, že v sobě budem mít každá litr, tudíž budem opět nepoužitelný. No nevermind... Za zvuku píniček jsme si kouřily a vyblejvaly podrobnosti našeho života. Prostě dvě nakalený holky.xD
Pak za náma přišel kamarád J. a já, kráva blbá, jsem se od něj ještě napila slivovice...no hnus velebnosti, nicméně proti gustu.. Pak nadešel zlomový okamžik - došly LMka xD. A mně se slušně motal svět, takže se zažbleptáním "heleee jdu domu volové" jsem se odporoučela pryč. Jenže domu jsem nešla, šla jsem se projít. Na mé procházce (šla jsem příšerně pomalu a sledovala jak se ty nohy střídaj a přišlo mi to děsně směšný xD) mi přišla smska od kamaráda K. typu kde se nacházim. Tak jsem se obezřetně podívala kdeže to vůbec jsem a pak jsem odepsala, že jsem u hřbitova. V tu chvíli můj telefon vypověděl službu a já celá zklamaná jsem dřepla na obrubník a nevěděla co dělat.xD Ale tadáá, vedle mě zastavila dodávka a v ní.....wait for it....ten kamarád xD. Takže jsem se naložila do auta, on mě dovezl domu. Jeeenže jsme zjistili, že se nám domu nechce a že máme chuť na vodnici. Vyskočila jsem teda z auta a ladně (hahaha) vyhopkala schody domu, tam sebrala uhlíky a rajec xD, omylem vzbudila máti a ignorovala mumlání od fatiho z obejváku.
Uklidili jsme auto, kempli se do parku ještě s flaškou portskýho a kecali, kouřili, kecali. Což mi samozřejmě moc nepomohlo vystřízlivět, nečekaně. Po dvou hodinách jsme se vymotali z parku, potkali kamarádku A., která se mi třískala, že zas vypadám, ale sama neměla nic řikat, protože v ruce držela zlatýho jelzina xD. No nic, prostě kamarád mě doprovodil domu, já sebou sekla do vany a násldně do postele. Dnešní ráno je docela krušný, ale už je mi snad líp xD. Když se nehejbu xD.
Jo, zejtra jedu na výlet, takže mazec. Počítám, že dnešek bude jedinej nekalící den za tenhle tejden (musim se učit děják, protože před výletem ještě píšu, zabííít), protože do pátku jsme na výletě (o-ou) a od pátku kalim na pouti, takže toť zpověď alkoholika.xD
And now typ: The Subways - Shake! Shake!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama