Říjen 2009

Pam pam pampeliška

25. října 2009 v 10:57 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
Tenhle víkend? Nechť zůstane v našich myslích neposkvrněn od nadržených (na první pohled neškodných) boyů a mých blicích manévrů "nepoblij si botýý" xD.
23. 10. odteď vyznačujeme v kalendáři černě, protože takhle se střískat je umění. xD
Chodim kanálama a moje vize romantiky jsou poškozeny.
Protože princové podle mých představ nejsou.
Hlava jak střep a žaludek na vodě - zpraví pivo. Udržujeme stálou hladinku až do neděle.
Tvůrčí krize byla překonána po třetim pivě a pak už to šlo.

Vtipná tečka za atektonicky stavěným článkem: "Pocem, dělej, tady je tma, tady tě znásilnim"

PS: uctívám pampeliškový rajec!

Blem blem

20. října 2009 v 14:45 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Taakže (hezkej začátek co?xD) prostě (moje vyjadřovací schopnosti mě občas překvapují) nic moc se neděje, akorát jsem furt nasraná. Sice už jsem jakž takž zdravá, z čehož mám radost jak malej parchant, protože se těšim na páteční akci "zmrtvýchvstání" xD to znamená, že se venku nalejem chlastem a už v náladičce pujdem do báru, kde hrajou ME a FF, prostě se těšim x). Negativní část toho mýho zdraví je, že musim do školy už ve čtvrtek a v pátek samo. V pátek píšem nějaký dvě písemky, němčina mě nežere, ale matika docela jo. Poněvadž jsem tam na tom nebyla a navíc když už jsem tam byla, tak jen tupě sedim a jsem líná si i opisovat z tabule..x/
Noo dneska v noci si spim xD nečekaný co? A prostě o půlnoci telefonát, řikám si, že na to seru a spim si dál. V půl jedný další telefonát, tak to polospící zvednu a inteligentně se projevim "hmm?!" načež mi do ucha začne pořvávat kámoš, že jedou do našeho města a že prostě nutně musim vylízt z postele a padat do baru. Tyhle debaty mě nebavěj, protože se dějou sakra často a sakra často jen ve všední dny xD. Tak mu řikám, že néé, že spim a že jsem nemocná, ale at přitáhne o weekendu. O víkendu prej ne a ať neseru a voblíknu se xD. Tak jsem ho slušně poslala do kytek a dala typ na dalšího kámoše, ať zavolá jemu xD. Prostě jsem hajzl, ale splnilo to účel - dal pokoj xD. Tak si zase usnu že jo...ve 3/4 na jednu venku před voknama slyšim jak tůruje auto a někdo vyřvává jak na lesy, tak se zvednu vočekovat kdo to je xD. No samozřejmě to byl ten kámoš a já fakt chčila xD taková koordinace ne xD. Tak jsem šla zas spát. Jeenže ve tři ráno další vožralové venku od kterejch jsem se dozvěděla, že "Honza je čurák" a "holí si péro" xD. Jak já miluju tohle městečko xD. No ne kupodivu jsem pak spala až do rána...až do půl devátý, kdy ty kreténi venku zas začali něco kopat přímo mě před voknama, tak jsem se nasrala, vzala polštářek xD a že jdu spát jinam, jenže jsem byla docela vospalá tak jsem z postele hodila luxusní hubu přímo držkou na zem. To už jsem začala fakt nadávat, ale nejsem máslo, tak jsem se zvedla a šla se fláknout do ložnice našich xD. Nakonec jsem si chrupkala do 11, takže cajk xD. dala jsem si ranní cigárko na záchodě, trochu poklidila barák, aby nebyly kecy že zas nic nedělám a sedla si k óčku s matikou. To óčko mě po chvíli začalo solidně iritovat , tak jsem tam hodila koncert slipknotů...po půl hodině jsem otevřela kalkulačku že fakt jdu počítat xD a fakt jsem chvíli počítala, pak jsem totálně nechápala, pak skončili slipknoti, tak jsem tam hodila koncert Nirvany a zase že budu počítat, zase jsem totálně nechápala, tak jsem se na to vykašlala s tim, že se to naučim zejtra a v cajku dokoukala nirvanu..oujé, jak já miluju ten moment, kdy celý publikum řekne "Courtney, we love you" a Kurt hodí takovýho smajla...áách x)

Andyy

17. října 2009 v 21:21 | chro chro |  Black Holes
Celej večer trávim tim, že čumim tupě do kompu a čekuju tohle:


Potřebuju dělat něco duchaplnýho. Ale lepší tupý čumění než se učit.

What´s this

16. října 2009 v 20:03 | chro chro |  Black Holes
Jako jeden z mála coverů The Nightmare Before Chrismas mě zaujal ten od Fall Out Boy. Tuhle skupinu sice neposlouchám a troufám si říct, že ještě žádnou písničku od nich jsem neslyšela celou, ale tohle stojí za poslech x). Takže here it is, enjoy x).


Další cover, který mě zaujal je ten od Marilyna Mansona - This is Halloween. Taky nyny xD

Pitomá angíno xD

15. října 2009 v 15:02 | chro chro |  Inspirace Kurdtem
dej mi pokoj, dej mi pokoj, dej mi pokoj.xD Nicméně jsi mi aspoň umožnila flákat se jak dobytek xD. Teď přehled událostí:
V neděli v pozdních večerních hodinách jsem přišla na kloub mé nechuti k cigaretám - pohled do mého zdevastovaného krku mě přesvědčil, že musim k doktorce. Taky mě přesvědčil, že jsem dementka, páč jsem se celý odpoledne učila. Pffffff! (hej seká se mi notebook, co s tim co s tim co s tim?).
Nic tak jsem šla k doktorce, ta mi řekla, že mám angínu jak prase. Ne doslovně samozřejmě xD, prostě mám silnou angínu. Tak si od pondělka ležim domu u kompu, televize a dočítám knížky.:)) Konečně jsem se dostala k tomu, abych dočetla Andělé a démoni a uznala jsem, že ve mě ta knížka zanechala dojem, nicméně konec se mi zdál vážně přitažený za vlasy - uznejte, někdo spadne z vrtulníku z výšky cca pěti km, nestačí ho sejmout výbuch antihmoty, která v tom vrtulníku zůstala, a potom spadne do Tibery a nic se mu nestane xD. Ha-ha. Ale jo, je to jen knížka. Jenže přece jen tenhle konec nasere, když celá knížka vyvolává seriózní dojem. No, pak jsem začala číst Bajky Barda Beedleho xD. No co, mám pujčený od kamarádky a souvisí s to Harry Potterem! To už budu mít brzo přečtený, je to vážně uzounká a malá knížečka. Takže potom se vrhnu na knížku psanou podle pravý události, o nějaký vězenkyni v Iráku.
K tý televizi - stíhám všechno sledovat xD. Teda takhle - celej den čumim na Jetix, ted teď už vlastně disney channel (sráči xD). No na netu jsem stačila zkouknout čtyři nový díly HIMYM i TBBT, takže to bychom měli.xD Dneska jsem do sebe stihla naládovat dva filmy Tima Burtona (jeho filmy jsou skvělý, miluju je!) - Corpse bride a Beetlejuice.x)
Taky stíhám psát moje dementní povídky xDDD. M. by mohla vyprávět. Ona je totiž jediný čtenář mých parodických povídek na HP.xD ehm no povídek...mám tři díly viď, ale to se vstřebá xD.
Ha a venku prší a V.(jako já) si hezky leží v posteli, pije horkej čajíček a sem tam z tý postele vstane, aby se podivala na ty lidi, jak se broděj venku v tom hnusnym počasí...muhaha xD.
V. se taky docela těší až se vožere jako dobytek, protože si vážně připadá jak na detoxu xD. Nepije, nekouří a ani kafe nepije..(hej no aspon tohle si jdu udělat). Kalení o víkendu nepřipadá v úvahu, prté k doktorce jdu až v pondělí....hej já si v to pondělí tak zapáálim, to bude kouř xD.

Brick in the wall

11. října 2009 v 19:27 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Takže celej víkend fakt zabitej, uplně nejvíc. Včera jsem fakt musela jít na to dřevo, jsem vstávala v sedum, což moje pochroumaný zdraví neslo špatně. Nicméně dostala prachy za brigádu (za tu práci to byla fakt almužna:/) a pak od dědy něco za to dřevo, takže se to celkem vyplatilo x). No pak jsem jela domu s tim že se vyspim, ale na jetixu zrovna dávali pořady, co já sleduju xD takže nic. Pak jsem zašla s M. na cigáro, ale jen na chvilku. Ona ani nekouřila, dávala si detox pro propařenym večeru xD.(těšim se na další cinzano ekšššnn). Pak že pojedu s fatim do T. koupit si zimní bundu. Fati vzal babiččina ševroletka, takže jsem ho vyšoupla od volantu a řídila jsem si tam 30 km a 30 nazpátek, prostě pohodička největší:). Zimní bundu mám, dokonce se mi i líbí, ale nemá to na tu od Roxy..xD jenže ta stála 4,5 litru, na to OPRAVDU nestačila moje brigáda. Tak jsem si vzala jinou za litra a tadá ještě mi prachy zbyly.x))
hej teď mi tu vylezlo vokno ňáký...fuj...běž pryč!!!
No nic, večer jsem si dala u sousedů dvě skleničky vínka (j.p. chenet, růžové!) a šla spinkat. A teď fakt waaait for it jsem se vyspala na neděli konečně. A pak jsem se celej den učila jak kretén, zsv, seminář ze zsv, němčinu, 4 témata na konverzace (na pátý seruu) až jsem byla taak moc zoufalá, že jsem zavolala M. a v dešti jsme šly na...nečekaně...cigáro xD. Co je ale nejvíc nejhorší a překvapující je to, že mi tentokrát nezvedlo náladu, ba ani nechutnalo. A to je potom už zlej stav.
Ou, J. mě pozval do pizzerie, uumh, se asi budu muset prvně vožrat než tam vlezu xD.

Sportovci, polibte mi.

9. října 2009 v 19:35 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
ííííháá xD no jako jsem nemocná až to bolí (doslova) o čemž svědčí již muj dnešní večer! Je PÁTEK a já jsem doma! A asi i budu. Takže mi mutti plácla na hlavu barvu a já teď čekám jak to dopadne.xD Nicméně prostě sere mě, že jsem dlouho nemluvila s M. (naposled o pouti a to byla taková akce kulovej blesk, prostě uplně moc rychle jsme si všechno vyblily a rychle je to nahovno) a dneska to ani nepřipadá v úvahu a tak snad zejtra? Ty vole stejně otec mi zakázal jít ven večer, že prej jsem nemocná a že to mám vyležet. A na to, abych dneska nešla do školy prý zas tak nemocná nejsem, takže jsem tam šla a napsala chemii, muhaha xD doufám v trojku. No a na to, abych zítra vstávala v sedum a jela dělat dříví tak nemocná nejsem, tudíž jedu že jo. Můj fyzický stav je mu zjevně u prdky.xD Když se ovšem snažím protestovat, tak se dozvím jen ono známé "nediskutuj se mnou".
No a k tomu nadpisu. Týká se našich hodin tělocviku. Totiž já jsem fakt líná, takže jsem letos zatim cvičila jen jednou. Dneska mi to bylo trochu blbý, tak jsem se nasoukala do trička a šortek a šla si stoupnout k síti xD. Mám zvláštní talent, který se projevuje zvlášť při volejbale - totiž umím skvěle všechno posrat a tím nasrat zbytek mého týmu, který mi buď furt cpe, co dělám špatně (strčte si to do pr...) anebo se na mě jen xichtí (to si tam strčte taky)xD. Na tenhle můj talent jsem si zvykla a pár spoluhráčů už taky. Nicméně dnes jsem objevila další talent xD. Nejenže brutálně rozčílim mé již zmíněné spoluhráče, tak rozčílim i protihráče, protože u mě každej míč končí a oni si nezahrajou xD. ÍÍHÁÁ xD.
Ne fakt, když chci tak i něco málo zahraju, ale proč všechny nenasrat do červena? A hlavně proč všichni berou zápas v hodině tělocviku tak nechutně vážně? Polibte mi prdel sportovci, protože ani zdaleka nevíte o čem hra je. A snaha vám to vysvětlit je marná.

Fňuuk

5. října 2009 v 13:41 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
úterý - opitá
středa - opitá
čtvrtek - opitá
pátek - opitá
sobota- opitá
neděle - kašlavá
pondělí - nemocná

chňa chňa
výlet se vydařil, pouť se vydařila, co víc si přát. xD Jo, možná abych nebyla pořád opitá. A možná abych nebyla nemocná. A možná abych nemusela do školy. A možná aby se buď M. nebo J. konečně rozhoupal. Já se první rozhoupávat nebudu. Takže je vlastně všechno nahovno.