Sportovci, polibte mi.

9. října 2009 v 19:35 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
ííííháá xD no jako jsem nemocná až to bolí (doslova) o čemž svědčí již muj dnešní večer! Je PÁTEK a já jsem doma! A asi i budu. Takže mi mutti plácla na hlavu barvu a já teď čekám jak to dopadne.xD Nicméně prostě sere mě, že jsem dlouho nemluvila s M. (naposled o pouti a to byla taková akce kulovej blesk, prostě uplně moc rychle jsme si všechno vyblily a rychle je to nahovno) a dneska to ani nepřipadá v úvahu a tak snad zejtra? Ty vole stejně otec mi zakázal jít ven večer, že prej jsem nemocná a že to mám vyležet. A na to, abych dneska nešla do školy prý zas tak nemocná nejsem, takže jsem tam šla a napsala chemii, muhaha xD doufám v trojku. No a na to, abych zítra vstávala v sedum a jela dělat dříví tak nemocná nejsem, tudíž jedu že jo. Můj fyzický stav je mu zjevně u prdky.xD Když se ovšem snažím protestovat, tak se dozvím jen ono známé "nediskutuj se mnou".
No a k tomu nadpisu. Týká se našich hodin tělocviku. Totiž já jsem fakt líná, takže jsem letos zatim cvičila jen jednou. Dneska mi to bylo trochu blbý, tak jsem se nasoukala do trička a šortek a šla si stoupnout k síti xD. Mám zvláštní talent, který se projevuje zvlášť při volejbale - totiž umím skvěle všechno posrat a tím nasrat zbytek mého týmu, který mi buď furt cpe, co dělám špatně (strčte si to do pr...) anebo se na mě jen xichtí (to si tam strčte taky)xD. Na tenhle můj talent jsem si zvykla a pár spoluhráčů už taky. Nicméně dnes jsem objevila další talent xD. Nejenže brutálně rozčílim mé již zmíněné spoluhráče, tak rozčílim i protihráče, protože u mě každej míč končí a oni si nezahrajou xD. ÍÍHÁÁ xD.
Ne fakt, když chci tak i něco málo zahraju, ale proč všechny nenasrat do červena? A hlavně proč všichni berou zápas v hodině tělocviku tak nechutně vážně? Polibte mi prdel sportovci, protože ani zdaleka nevíte o čem hra je. A snaha vám to vysvětlit je marná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama