Listopad 2009

Mysliveeec xD

30. listopadu 2009 v 21:25 | chro chro |  Black Holes
No já se u toho klátim xD dneska v kompech s holkama jsme se fakt třískaly jak dementi!! Pro-to-že tohle je muuj život, dát kancum kr-mi-vo, zajít si na pi-vo, s chlapama po-se-dět a hlavně do hlavně vostrý střelivo! xDD


Yeaaaah

29. listopadu 2009 v 0:48 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
Staré časy obnoveny xD jsem doma podruhý za víkend lehce v lihu xD. Dneska to byl celkem cajk, byla jsem v hospě a dala čtyři pivka. V mých typicky old times by mi to nic neudělalo, ale teď jsem celkem v náladě. Musim víc trénovat xD.
Včera ekšn nejvíc, spadla jsem na zem, páč jsem brala miss Sr. na záda, prostě trapas xD. Na konci mega kalící ekšn se mi spustila krev z nosu xD. Taky jsem šla spát totálně dead a na prasáka, takže kartáček a sprchu jsem viděla až ráno. Mazec prostě.
Dneska fajn, vedla jsem osmi-minutovej tel. rozhovor s čumáčkem, kterej kalí někde na chatě, no já bych ho v tu chvíli sežrala, takovej nyny...xD A domluvili jsme se, že v tejdnu ho sem k nám hodí sestra a pujdem kalit zlatou..já na ní nejsem vytrénovaná, takže mě asi potáhne domu, což se mu zdálo jako skvělej nápad xD. Na konci rozhovoru mu řval kamarád do telefonu kecy typu "oooo pujdem spolu do auta zlatooo" což mělo samozřejmě imitovat mě xD.
Zejtra jdu na ekšn cooking, tzn. sežerem utopence a naložíme hermelíny. Oh yeaah.
BTW škola sucks.

PS: kámoška mi právě psala zprávu, že vidí zadek oo božského J....xD napsala jsem jí tedy "Oh no, touch it!" a odpovědí mi bylo "I wanna lick it" xD demence xD.

Yop.

16. listopadu 2009 v 23:32 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Tak trochu opět souhrn pár dní.
Chrochro šílí, poněvadž toho má všeho plný zuby:
  • škola - člověk aby se pořád učil, ze školy přijdu ve čtyři, zasedám k učení, vylejzám okolo desátý s hlavou jak balon. Ve škole tak nějak nestíhám a nechápu jak někdy odmaturuju. xD (situace neni vtipná, ale ten smajl tam je pro zlehčení situace)
  • tetička Irma - tak tahle pani měla přes tejden zpoždění a já byla docela na prášky. Nebyla jsem si totiž v dané chvíli jistá svou nevinností v ohledu páteční/úterní noci. Docela jsem se bála, že hladina alkoholu vystoupila do vyšších než vyšších výšin a já měla zaděláno na bejby aniž bych o tom něco věděla.
  • alkohol - zjišťuju, že bez něj to poslední dobou fakt nejde. Velkým uklidňujícím plus je, že v tomhle nejedu sama, ale je nás víc.
Dnešní (i včerejší) večer trávím doma. Dnešek mě docela nasral, ale shit happens.x) I když se na to podivám, tak aspoň jeden volnej večer jsem strávila dosti smysluplným programem - šroting. Chtěla jsem dneska velkym způsobem oslavit příchod tetičky Irmy (Hvězdičky útočí), ale bohužel to nevyšlo, takže nechávám na jindy a zleju se jindy.
Taky jsem dneska jela s N. nakupovat do T. X-mas presents. Fatimu jsem koupila vůni Antonio Banderas...ooooh, luv it.xD

Barney Stinson!

12. listopadu 2009 v 21:35 | chro chro |  Black Holes
He´s so awesome, AWESOMEE!

Co říct...?

5. listopadu 2009 v 21:34 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Oujé, z autorky blogu se asi vážně stává denní alkoholik xD. Včera jsem měla napůl s M. cinzano (enjoyyy) a dneska jsem vstávala lehce "jetá", takže moje první kroky vedly ke kohoutku se studenou vodou, kam jsem strčila hlavu, ale plán vyšel - dostatečně mě to probralo.xD pak jsem sebrala pár svejch věcí a valila k doktorce na injekci...asi tááákovouhle, jenomže stála pětset a já sebou měla jen čtyři kila. V tu chvíli mi pomohla sestřička, se kterou se náramě kamarádí babí, takže mi pujčila to kilčo xD. Další mé kroky vedly do našeho ústavu s tim, že jsem se jednou brutálnim způsobem téměř natáhla na přechodu a přihlížející policista ztěží skrýval smích.xD
Ve škole vážně sranda xD odevzdala jsem svou "úvahu s esejistickými prvky" na téma Mé horší a lepší já xD. Fakt takový kydy tam zas... A o fyzice se smíchem čuměla do písemky, předávala taháka kámošovi a pak se dozvěděla, že má celou písemku blbě, takže pětka je jasná xD. Což se bude skvělě vyjímat vedle tý pětky z historie GB z konverzací Kaj xD. Ne fakt mě to sere, se vždycky učim jak mamut a pak dostanu kuli xD. Ale na tu fyziku jsem se vysrala, to je fakt....
Dneska jsem si šla sednout do místní hospůdky s kámošema v obvyklé sestavě: já, eMka, Leni, J. a Ondra...caajk jako vždy:)) Dvě řezaný, to je moje xD.
Uch...jinak zejtra píšem z čj, to jsem si vypsala, jakž takž naučila a pro zichr mám i taháka...první hodinu, tedy chemii hákuju, protože jsem byla líná se učit a budu předstírat, že jsem byla u doktorky, což vlastně nebudu ani tak moc kecat, protože sestřičce "Maruš" jdu vrátit to kilo xD. Oujéé, těšim se na víkend i když se budu muset učit jak dement zas...ale aspon se vyspim...:))

Souhrn x)

1. listopadu 2009 v 21:04 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Od minulého článku došlo ještě k jedné akci s tím-jehož-jméno-jsem-neuvedla.xD Bylo to v úterý (mimochodem děsnej den...v pondělí i v neděli jsem se učila až někdy do deseti večer, tak jsem byla ráda, že budou prázky x)) na jisté oslavě. Já se jako vždy načala dvěma pivama a pak jsem dorazila (já tam teda nechtěla, ale friends mě překecali) na tu oslavu. Byl tam ten-jehož-jméno-jsem-neuvedla a nasadil brutální ignoraci vůči mé (zajisté okouzlující xD) osobě. Tak jsem taky nasadila ignoraci, ale pak nadešla přímá úměrnost panáky-nasranost jsem vrazila za nim, dali jsme cigáro a pokecali. Pak jsme ale skončili na dámskejch hajzlech a skončilo to mym urvanym knoflíkem od kalhot. Toť k romantice úterní noci...
Další dny jsem kalila, kalila a kalila. Pravidelně usínala okolo třetí hodiny ranní a pravidelně mě denně někdo až čtyřikrát vzbudil. Takže jsem vstávala vždycky v půl devátý x/.
Jeden jsem onoho mladíka potkala a proběhl maximálně jen pozdrav, ale ok, aspon nebyla ignorace.
Během těch dní jsem se musela zamyslet nad tim, jestli bych to viděla vůbec na něco víc. Skončila jsem u závěru, že je jen nadrženej a příšernym způsobem materialistickej, takže ne a na převychovávání nemám nervy xD. Přesto mě docela nemile překvapilo, když mi M. řekla, že ho viděla na disku trysku s mojí spolužačkou, která má neuvěřitelně mastný vlasy. Kurva fix docela. Spadlo mi sebevědomí.
Takže jdu spát s tim, že prostě nemám na to, abych měla nějakýho normálního chlapa/kluka na stálo.
Taky jsem si načala víno a zašla s kámošem do baru na vodnici, abych se nemusela učit.
A když jsem si to tu tak pěkně napsala tak vidim jakej úžasně uspokojivej život já vedu - piju, aby byla sranda a pak když se mi nedaří tak piju na žal. Alkoholik 4ever. Nasrat. Kurňa to je zase stav tohle.