Souhrn x)

1. listopadu 2009 v 21:04 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Od minulého článku došlo ještě k jedné akci s tím-jehož-jméno-jsem-neuvedla.xD Bylo to v úterý (mimochodem děsnej den...v pondělí i v neděli jsem se učila až někdy do deseti večer, tak jsem byla ráda, že budou prázky x)) na jisté oslavě. Já se jako vždy načala dvěma pivama a pak jsem dorazila (já tam teda nechtěla, ale friends mě překecali) na tu oslavu. Byl tam ten-jehož-jméno-jsem-neuvedla a nasadil brutální ignoraci vůči mé (zajisté okouzlující xD) osobě. Tak jsem taky nasadila ignoraci, ale pak nadešla přímá úměrnost panáky-nasranost jsem vrazila za nim, dali jsme cigáro a pokecali. Pak jsme ale skončili na dámskejch hajzlech a skončilo to mym urvanym knoflíkem od kalhot. Toť k romantice úterní noci...
Další dny jsem kalila, kalila a kalila. Pravidelně usínala okolo třetí hodiny ranní a pravidelně mě denně někdo až čtyřikrát vzbudil. Takže jsem vstávala vždycky v půl devátý x/.
Jeden jsem onoho mladíka potkala a proběhl maximálně jen pozdrav, ale ok, aspon nebyla ignorace.
Během těch dní jsem se musela zamyslet nad tim, jestli bych to viděla vůbec na něco víc. Skončila jsem u závěru, že je jen nadrženej a příšernym způsobem materialistickej, takže ne a na převychovávání nemám nervy xD. Přesto mě docela nemile překvapilo, když mi M. řekla, že ho viděla na disku trysku s mojí spolužačkou, která má neuvěřitelně mastný vlasy. Kurva fix docela. Spadlo mi sebevědomí.
Takže jdu spát s tim, že prostě nemám na to, abych měla nějakýho normálního chlapa/kluka na stálo.
Taky jsem si načala víno a zašla s kámošem do baru na vodnici, abych se nemusela učit.
A když jsem si to tu tak pěkně napsala tak vidim jakej úžasně uspokojivej život já vedu - piju, aby byla sranda a pak když se mi nedaří tak piju na žal. Alkoholik 4ever. Nasrat. Kurňa to je zase stav tohle.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama