Yeaaaah

29. listopadu 2009 v 0:48 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
Staré časy obnoveny xD jsem doma podruhý za víkend lehce v lihu xD. Dneska to byl celkem cajk, byla jsem v hospě a dala čtyři pivka. V mých typicky old times by mi to nic neudělalo, ale teď jsem celkem v náladě. Musim víc trénovat xD.
Včera ekšn nejvíc, spadla jsem na zem, páč jsem brala miss Sr. na záda, prostě trapas xD. Na konci mega kalící ekšn se mi spustila krev z nosu xD. Taky jsem šla spát totálně dead a na prasáka, takže kartáček a sprchu jsem viděla až ráno. Mazec prostě.
Dneska fajn, vedla jsem osmi-minutovej tel. rozhovor s čumáčkem, kterej kalí někde na chatě, no já bych ho v tu chvíli sežrala, takovej nyny...xD A domluvili jsme se, že v tejdnu ho sem k nám hodí sestra a pujdem kalit zlatou..já na ní nejsem vytrénovaná, takže mě asi potáhne domu, což se mu zdálo jako skvělej nápad xD. Na konci rozhovoru mu řval kamarád do telefonu kecy typu "oooo pujdem spolu do auta zlatooo" což mělo samozřejmě imitovat mě xD.
Zejtra jdu na ekšn cooking, tzn. sežerem utopence a naložíme hermelíny. Oh yeaah.
BTW škola sucks.

PS: kámoška mi právě psala zprávu, že vidí zadek oo božského J....xD napsala jsem jí tedy "Oh no, touch it!" a odpovědí mi bylo "I wanna lick it" xD demence xD.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama