Nemoc jedna zákeřná

6. února 2010 v 23:30 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Sou...šity šity.xD
Už od pondělí jsem na antibiotikách, který mi vydrží až do středy, tudíž jsem musela přeorganizovat celý svůj plán "příprava na maturitní ples" tzn. pít a pít a pít, abych byla na maturák ready a něco vydržela. Takže budu pít aspon ve čtvrtek, ale ne moc...:D Nó dva víkendy si ležim doma u noutbuka, nebo televize a kupodivu...mně to nevadí. Po dlouhý době jsem ráda, že jsem sama, že neprožívám ten stereotyp hospod, že prostě nedělám nic užitečnýho, že se neučim, že se nezajímám. I když učit se budu muset brzy začít - po maturáku se ten tejden asi pos*ru, bleble. Nicméně to budu řešit až po maturáku xD.
Dneska jsme s kámoškou daly u mě doma čajový dýchánek (víte nesnesu nepít, když pije někdo vedle mě, tak jsem jí donutila pouze na čaj:)), ležely na koberci, jedly čokoládu, drbaly...domácí pohodička. Taky jsem nezažila dlouho..spíš zažívám povídání u stolu v hospodě, se slimkou v ruce a před sebou pivo popř. víno.
Vína jsem dneska dostala dvě, už se na ně těšim.;)
Zjistila jsem, že bez alkoholu se žít dá....ale proč by to někdo dělal?xD
Na maturák mám připraveny 4 flašky mých oblíbených jahod...a don´t worry, nevypiju to sama xD.
Počítala jsem nejnižší počet "mužů mého srdce", kteří budou na tom mém maturáku. 4! No, uvidíme jak tohle dopadne. Hlavně se opít až po půlnočku!! Proč mám ale takový divný pocit, že čumáček (a moji kamarádi, samozřejmě!) zapříčiní můj opilý stav už dřív...?

V tomhle článku je maturák (popř. maturitní ples) napsáno 4 krát. Pokud počítám tenhle řádek, tak 6 krát. Je asi jasný na co teď často myslím, ne?;)
 


Komentáře

1 Agnethe Agnethe | 8. února 2010 v 1:22 | Reagovat

já mám pocit,ž e svůj maturiták nepřežiju xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama