Něco z domova.

22. června 2010 v 12:02 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)

BOYS

Chá...i nedá se s těma chlapama vydržet, fakt.xD

Many byl sice rozkošnej, ale po dlouhé debatě s M. jsem zjistila, že jí psal taky nějaký no...věci. A dokonce rýmovaný! Tudíž si řikám a ne.

Do toho se ozval opět Bíčboj.xD Opil se (víte...mně píšou kluci asi jen když jsou uplně nasráč, nebo si to nedokážu vysvětlit) a psal mi, že je mu líto, že za nim v sobotu nepřijedu a že by mě chtěl vidět, že se na mě těší. Tak si povídám "ách". Pak mi napsal, že chce, abych věděla, že mě má rád. Taksi řikám "úch". A jelikož jsem taky nebyla zrovna střízlivá, tak jsem mu napsala, že je to sice moc hezký, ale že mě mrzí, že mi píše jen když je opitej. Načež mi napsal, že to bylo ode mě zlý. Tak jsem si pro sebe řekla, že má recht a omluvila se mu. On to přijal a pak jsme se bavili normálně. To byl zrovna čtvrtek.

V pátek jsme slavili kámoščiny narozky, tak jsem mu zkusila napsat jen co dělá večer a tak...normální sms. A schválně, jestli když je střízlivej, tak napíše. AA nenapsal. Kdo by to byl čekal že.

PARTIES

No jak jsem si myslela, že po matuře budu furt v lihu, tak...jsem. To jste neviděli. V týdnu se najdou maximálně tři dny, kdy nesedim v baru popř. venku. Neřikám, že se vždycky opiju, ale zvlášť o víkendech a dnech, kdy nejni papá doma, to tak dopadne.

Těžký je život absolventův.xD

Dochází mi keš. Bé. Jsem zvědavá, kde seženu litra na fesťák do Přeštěnic. Měla bych se mírnit a přestat kouřit, protože ty cigára fakt lezou do peněz..o_O

MUSIC

Rozloučím se s vámi písní.xD
// důrazně doporučuju poslouchat tuhle klasiku a né tu pos.. disko-verzi..;)


 


Komentáře

1 Ještě jsem nevymyslela novou přezdívku Ještě jsem nevymyslela novou přezdívku | Web | 7. července 2010 v 11:28 | Reagovat

kecy, tak dlouhej článek :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama