Červenec 2010

Týpciiii xD

31. července 2010 v 14:23 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Taaak mám novinky!xD
Ve čtvrtek dostala má sestřenka info, že přijedou nějací tři švýcaři na motorkách a že je má provízt po našem miniměstečku xD. I řekla jsem si, že pujdu s ní...a dobře jsem udělala xD. Tooo jste neviděli...uch...takoví....kořeni.xD
Naštěstí uměli anglicky, tak jsme se při prohlídce rozdělily, každá čapla jednoho a začaly konverzovat..nejdříve jsem obskakovala Lukase:)) ten byl z nich nejvtipnější a dělal si ze mě prdel, ale pochválil mi angličtinu.xD v první hospodě jsem vedle něj seděla a seděla jsem i naproti Patrickovi - ten byl děsně uuch sexy xD ale tichej a stydlivej...ale ten jeho zadek xD. Pak po pár pivech začal mluvit i on.:)
Pak jsme seděli venku a popíjeli další a další a další pivka...já s Patrickem stačila probrat všechno - 2. světovou válku, politiku, životní prostředí a blití chlápka, co právě vyšel z baru xD. Nejeen, že má hezkej zadek - je to i bubeník...a měl úžasnou košili na sobě.xD
Sestřenka se ovšem pustila do třetího z nich a za chvíli byli viděni s propojenými jazyky xD. Nakonec jsme to zabalili všichni v baru - rozpárovaní - i když myslim, že jen já jsem nepropojovala jazyky xD. Za to jsem je "donutila" kouřit se mnou lmka.xD já mám dobrej vliv i na 25-ti letý cizince!!
Loučení bylo smutný, ale žeru jejich způsob - to líbání na tvář má správný grády...a vypadá to profesionálně! Domů jsem dorazila v půl 4.
V 7 jsem se vzbudila a do 12-ti trávila čas na záchodě. Ať žijou střevní chřipkyy!! Dneska už jsem snědla rohlík a zatím se ve mně statečně držíí! GRATULACEEEE!:))
A ve čtvrtek na SÁZAVA FEST!! Come on, bude prdel xD

Masivní hořící víkend.

28. července 2010 v 21:40 | chro chro |  Black Holes
Black Holeee!
Tam jsem se ocitla v sobotu na nedalý disko trysko...!
Víno, panák, panák, ...(hodně panáků), hořící panák, pivo, panák, ...(hodně panáků).
Alkoholem posilněná chro chro si odtáhla ven jednoho dredáče. Prý. Je mi z toho smutno. Nepamatuji si ho. Ojojoj. Stydím se.

Řekla bych, že to byla dokonce i SUPERMASSIVE BLACK HOLE!


potvora.

15. července 2010 v 19:28 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
"ty seš stejně děsná potvora"

"dovol?!"

"no prostě u mě potvora jsi"

"potvora, kterou máš aspoň rád?"

"jojo, moc rád"

Ignoooor.

7. července 2010 v 23:21 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Jupíjajou,
zítra na fesťák (litra jsem sehnala!)!:) Poslední dny byly...ehm ehm....makala jsem u babi na stavbě, kam se budu i stěhovat. Je to taková prdel světa, nikdo se tam se mnou nebaví, takže se vážně těšim, až tam budu bydlet xD. Uklidňuje mě fakt, že od svého současného města je to cca 5 km, takže sem dojdu klidně pěšky.xD
Letní brigádku jsem sehnala...opět se budu potit v monterkách a holinkách v lese a vysekávat (srpem) malý stromečky z trávy. Je to pruda, ale jsem tam se séstřenkou, tudíž si dáváme často vajgl-pauzy a tak a ten den celkem uteče xD.
Včera jsem se vypravila autem (babiččinym ševroletkem) do Jihlavy do kina na stmívání trojku. Edward je díl od dílu vošklivější, ovšem záporný upír se mi líbil, ale nějakej kreténskej vlkodlak ho tam zakous, bebe:( Jasper by taky stál za hřích. xD Z kina jsem pak jela se sééstřenkou k druhý babi kousek od jihlavy, tam jsme seděly do tří do rána v altánku na vodničce, vínečku a davidoffkách:)
Poslední dny se prostě vyvedly - akorát bíčboj se mnou nemluví, Many mě ignoruje, ozval se Jirka (opilý...kdo jste to čekal?) a maličkýho jsem poslala už definitivně do kytek po tom, co mi psal nějaký děsný obviňující kecy na icq, jsem mu řekla, že svýma mindrákama by mohl zatěžovat taky někoho jinýho, že na něj a jeho palbu sms a keců na icq nemám náladu. Poté jsem se vymazala z jeho kontakt listu a dala si ho do ignoru. Uch...
Teď mě omluvte, jdu si užít pár dní pod stanem s muzikou:))