Týpciiii xD

31. července 2010 v 14:23 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Taaak mám novinky!xD
Ve čtvrtek dostala má sestřenka info, že přijedou nějací tři švýcaři na motorkách a že je má provízt po našem miniměstečku xD. I řekla jsem si, že pujdu s ní...a dobře jsem udělala xD. Tooo jste neviděli...uch...takoví....kořeni.xD
Naštěstí uměli anglicky, tak jsme se při prohlídce rozdělily, každá čapla jednoho a začaly konverzovat..nejdříve jsem obskakovala Lukase:)) ten byl z nich nejvtipnější a dělal si ze mě prdel, ale pochválil mi angličtinu.xD v první hospodě jsem vedle něj seděla a seděla jsem i naproti Patrickovi - ten byl děsně uuch sexy xD ale tichej a stydlivej...ale ten jeho zadek xD. Pak po pár pivech začal mluvit i on.:)
Pak jsme seděli venku a popíjeli další a další a další pivka...já s Patrickem stačila probrat všechno - 2. světovou válku, politiku, životní prostředí a blití chlápka, co právě vyšel z baru xD. Nejeen, že má hezkej zadek - je to i bubeník...a měl úžasnou košili na sobě.xD
Sestřenka se ovšem pustila do třetího z nich a za chvíli byli viděni s propojenými jazyky xD. Nakonec jsme to zabalili všichni v baru - rozpárovaní - i když myslim, že jen já jsem nepropojovala jazyky xD. Za to jsem je "donutila" kouřit se mnou lmka.xD já mám dobrej vliv i na 25-ti letý cizince!!
Loučení bylo smutný, ale žeru jejich způsob - to líbání na tvář má správný grády...a vypadá to profesionálně! Domů jsem dorazila v půl 4.
V 7 jsem se vzbudila a do 12-ti trávila čas na záchodě. Ať žijou střevní chřipkyy!! Dneska už jsem snědla rohlík a zatím se ve mně statečně držíí! GRATULACEEEE!:))
A ve čtvrtek na SÁZAVA FEST!! Come on, bude prdel xD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama