Srpen 2010

Jak se cítí citově vyprahlá děvkáá

29. srpna 2010 v 22:10 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Nou vej prostě...jsem tomu zase dala.
Včera akce...bíčboj mě ignoroval, já se bavila s jeho kamarádama (citace "čau sralas?" "čau dvakrát" výtlem xD), což ho deptalo a na just odešel. Když jsem k němu přišla ho pozdravit, tak kývnul hlavou, na něco jsem se ho zeptala a on zase kývnul hlavou.
No nic, po pár více panákách jsem za nim došla a udělala mu trochu scénu. Jestli mu přijde normální psát mi smsky typu mám tě moc rád, potom se skoro kvůli mě poprat, potom mě okatě ignorovat. Jen se na mě divně tvářil a ani nevim co odpověděl...a jsem za to ráda...myslim, že stejně mlčel...takže jsem se slovy "chápu" odešla. Ale nechápu. Já bych až brečela jak bych brečela.
Tak skončil můj nezačatý románek. Bíčboj se mnou už nepromluví...ale já můžu bejt ráda, že mi alkohol pomohl konečně vyžvejknout to, co mě sralo již delší dobu.
OU noooou to je stav tohleto.
Jo, taky jsem si dala mír s jistym klukem, se kterym se nesnášim od našeho výkusu. Mír jsme stvrdili dalším výkusem a nemohli nás od sebe dostat. Pak jsem šla zvracet. Pak se na mě nalepil další typan a začal se mi dobývat do kalhot. Pak jsem ztropila hysterickou scénu nemám mobil. Pak jsem opile konverzovala s kamarádkou. Pak jsem usla. Za pět hodin jsem vstávala. A bylo mi zle jak kráva.
Lidi jako mě by měli vodkráglovat.
A vůbec...dávám si pauzu s klukama...a s velkym množstvim alkoholu. Vlastně bych se měla zahrabat doma a v teplákách pojídat kotle nutelly a srát na všechno.

Jako malej harant.

22. srpna 2010 v 23:08 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Tak!
Sobota - jedu na tu ekšn, řikám si, chrochro to dáš! Docela mi to slušelo, tak jsem měla větší sebevědomí.:D Přijedu na akci, koupim pivko a povídám s budoucím sousedem (dále jen soused xD). Přijde mi sms od barmana "kde jsi spitko?:D" - jak romantické. Tak mu romanticky napíšu, že u piva.:D Mezitím ke mě přišel bíčboj - byl ostřihanej a já po něm málem skočila. Pravil, že si jde pro pivko a at tu na něj počkám. Jeenže mezitim přišel barman a dotáhnul mě na panáka a když jsem se vrátila, tak bíčboj nikde.
Poté jsem za cca hodku stála u panáků s Jirkou (xD), šel okolo bíčboj, stoupl si ke mě blízko a řekl, že zajdem na panáka, tak povídám, že za chvíli...on se podival na Jirku a hodil hlavou jakože drsně na pozdrav. Jirka nasadil tentýž výraz a hodil hlavou taky. Já se v duchu třískala smíchy.xD Nicméně jsem opustila Jiřího a šla za bíčbojem. Po chvíli a pár panákách jsme stáli v objetí a já fetovala jeho vůni. Nic nebylo ale.
Potom tam za mnou lezl otravnej Jičího bratranec, Jiří a ještě jsem tam řešila nějaký věci se sousedem. Bíčboj se ke mě přitočil a se slovy, že kluků mám kolem sebe dost, že se mnou být nemusí chtěl jít pryč. Nicméněě zastavila jsem ho, na ostatní hodila bobek a povídali jsme si. Potom jsme tancovali a vypadalo to dobře, ale přišla nějaká jeho kamarádka a "hele promin, on je muj fakt dobrej kamarád, já ti ho na chvíli ukradnu, neboj...nebudu na něj šahat", tak jí řikám, že v pohodě.:D Ona si ho odtáhla a ke mě už se sápal Jirka, ale v cukuletuuu už u mě byl zas bíčboj a přitáhl si mě k sobě. Toť k jejim žabo-myším válkám.
S bíčbojem jsem nic neměla, jen objímání a držení za ruce. Ale já ho kurva chci! Přští sobotu se opět budeme nacházet na stejné akci, doufám. Ach jo...já se vztekám a to dost velkým způsobem! Já ho chci a chci a chci...i přesto, že vim, že to nemá budoucnost...já budu v Brně a on v Praze...ale já ho CHCIIIIIII uááááááá
Příští sobotu to musim nějak rozseknout. Jestli mi tu pusu nedá on, tak já mu jí prostě vlepim, ať chce nebo ne!xD

Slimák udělá PUC, když ho zabijete.

19. srpna 2010 v 15:43 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Chňa.
Včera jsme byly se sestřenkou venku. Nejprve bylo v plánu zajít jen na vínko...to jsme ale nečekaně vypily rychle, tak jsme šly koupit další. Potom jsme šly do hospody na pivko. Paaak jsem chtěla domuu, ale šly jsme do baru.xD Tam si vzaly frisco a šly si sednout ven, sestřenka se pak ztratila a za mnou přišly nějaký 4 týpci z blízký vesnice a začali si se mnou povídat a hustit do mě, že na holce jim záleží jen na tom co je uvnitř a na očích. A že podle očí poznáš všechno.xD Jelikož mi koupili další frisco a furt mi cpali startky, tak jsem dělala, že jsem pitomá a že jim to žeru a že je obdivuju.xD Potom mě "celou prokoukli podle očí" a hned věděli co jsem zač.xD Takže jsem hodná, milá a s klukama na to nechvátám.xD (v tu chvíli jsem měla co dělat, abych se nezačala třískat, ale vážně jsem přikyvovala a říkala, že nemám ráda úlety.xD). Oni byli zjevně spokojení s tim, že mi nakecali hovna a já byla spokojená, že mám startku.xD Potom se tam jeden z nich poblil a z druhýho vypadlo, že dřív smažil. I pomyslela jsem si "kde to kurva seeeem?!". Do postele jsem se dostala ve dvě a mezitim mi ještě jeden z těch týpků volal.

A teď přijde to zákeřný.

Vstávala jsem v půl 7 a jela k babi. Venku bylo pěkně, mě bylo trochu zle a bolelo mě koleno jak kráva (i vzpomněla jsem si v tuto chvíli na Aný:)) - ale nevim z čeho.:/ Babička zahlásila, že mám jít ostříhat muškáty. Tak tedy otevřu okno, vyvalím se ven a sluníčko mi svítí do očí. V tu chvíli jsem měla děsnou chuť začít si zpívat ono známé sluncesenové "pááápapápápápápápápá". To mě přešlo, když jsem zjistila, že muškáty jsou plný pavouků. Víte, já dělám, že se pavouků nebojim, ale přitom jsem z nich posraná až za ušima.xD
Taky jsem babičce vygruntovala celý dům, aby to tam vypadalo trochu hodobóžově.xD Babička vařila svíčkovou, tak jsem si řekla, že jí s tim asi moc nepomůžu a šla jsem na zahrádku střihat jahody a nějaký likvidovat. Taky jsem protřídila mrkev. Z druhý zahrádky na mě koukal muj budoucí soused se sekačkou, tak jsme se dohodli, že až budem starý, tak u toho plotu budem pořád stát a drbat další sousedy xD.

Jooo taky se ze mě stal McSlimákkiller!!

Milé léto,..

17. srpna 2010 v 19:23 | chro chro |  Inspirace Kurdtem
Milé léto!
Už mě štveš xD. Ráda bych si užívala prázdniny naplno - což jsem doteď sice dělala, ale posledních pár dní mě nic nebaví a jsem zákeřná a protivná. Což se projevuje i v tom, že jsem šíleně protivná na lidi, co mám ráda. Kurňa šit.
Padá na mě po dlouhé době depkařská nálada. Už jsem jí fakt dlouho neměla...naposled ve 13-ti, že nemám kluka xD. Teď se to ale týká uplně stejnýho problému. Všude člověk potkává zamilovaný dvojice - a já jim to závidim jak kráva. Závist je špatnááá (ale smilstvo prej taky..).
Navíc..čim dýl nemám kluka, tim víc jsem...uch...no radši nic.xD
Takže bych Tě, drahé léto, ráda poprosila o nějaký lepší dny než jsou tyhle, protože teď už nemůžu ani vydržet sama se sebou...a to je pekelný zlo.:/
A taky bych byla ráda, kdyby vyšla má sobota s bíčbojem, ale to chci asi moc. Fňuk.

(Nesnášim svoje depresivní nálady a taky, že neumim psát správně depresivní články. Mé depresivní články vyznívají jako komedie, což mě dostává ještě do větší deprese.xD)

(Nesnášim, když je moc stejných slov v jedný větě - v těch pár minulých je depresivně mnoho slov týkajících se deprese).

(Nesnášim, když něco nesnášim).

(Nesnášim slovo NESNÁŠIM).

Bože....zas si lezu krkem.

Au au au.

13. srpna 2010 v 15:46 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
Včera byla akce

dobrá akce

akorát

už nikdy

nebudu

kombinovat

hulení

a hektolitry vína.

Sázava, houby, počasí

11. srpna 2010 v 23:28 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Zdravim;)
Sázava fest byl bezva...akorát mám nějaký negativní postřehy vůči organizaci...chápu, že bláto se nedá jen tak odstranit, ale chtělo by to dát vědět lidem na fesťáku změny časů interpretů. Je sice hezký, že změny dají na internet, ale přeje jen...nám to bylo k hovnu.xD
Každopádně celkový dojem byl dobrý. Řekněme si to narovinu - kde jsou v poho lidi, tam je i v poho akce.:) Já tam byla se třema kámoškama a užily jsme si to! Vzpomínky: týpci, co se nám snažily nakukat, že jsou z rádia faktor (a kritizovali mi kouření...za což jsem si jim zapálila do xichtu); týpek, se kterym jsem tancovala na Kryštof - Atentát; týpci, co se s náma "fotili" pomocí šutru; týpek, kterej, aby nás pobavil, dělal z pusy bublinky; týpek, kterej místo "hovnooo" řval ve stanovym městečku "wohnooout" a pak za náma přišel a myslel, že se fakt jmenuju Gréta;). A hlavně! PIVO, VÍNO, VODKA, RUM, ČÍNSKÝ NUDLE a DÉŠŤ!
Kdyby mi nenateklo do holínek, tak vydržim až do nedělního vlaku, co nám jel v půl 7 ráno...takhle jsme to zabalily již před druhou...ale stejně...:) na rtech zůstává úsměv a zážitky zůstanou.:)

Včera jsem šla s bratránkem na houby...nic jsem nemohla najít, a tak jsem začínala být hysterická. On se smiloval a probíhalo to takhle: "kyž půjdeš za mnou, moožná najdeš hřiba"..i jdu a "ondroooo, já nic neviiidiiiiiim", tak se vracel a ukazoval.xD Nakonec já jsem měla skoro plnej velkej košík a on ani ne půlku malýho, tak byl celkem naštvanej.xD já si ale udělala řízky a těstoviny s houbama...mňam mňam!:))

A teď počasí. Jak bude dnes v noci? Dnes v noci bude velká tma. Hezký večeeer!

Haf haf

2. srpna 2010 v 23:38 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
Prostě, jednoduše. Nechce se mi zrovna vypisovat co dělám a co předcházelo mému dnešnímu zážitku. Kdybych měla psací náladu, tak z toho uděláme klidně love story, ale dnes opravdu stručně.xD

Takže teď můj největší zážitek z dneška:

čtu si na zahradě maxim -> přijde pes -> já se zvednu pro pití -> pes pochčije maxim xD