Jak se cítí citově vyprahlá děvkáá

29. srpna 2010 v 22:10 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Nou vej prostě...jsem tomu zase dala.
Včera akce...bíčboj mě ignoroval, já se bavila s jeho kamarádama (citace "čau sralas?" "čau dvakrát" výtlem xD), což ho deptalo a na just odešel. Když jsem k němu přišla ho pozdravit, tak kývnul hlavou, na něco jsem se ho zeptala a on zase kývnul hlavou.
No nic, po pár více panákách jsem za nim došla a udělala mu trochu scénu. Jestli mu přijde normální psát mi smsky typu mám tě moc rád, potom se skoro kvůli mě poprat, potom mě okatě ignorovat. Jen se na mě divně tvářil a ani nevim co odpověděl...a jsem za to ráda...myslim, že stejně mlčel...takže jsem se slovy "chápu" odešla. Ale nechápu. Já bych až brečela jak bych brečela.
Tak skončil můj nezačatý románek. Bíčboj se mnou už nepromluví...ale já můžu bejt ráda, že mi alkohol pomohl konečně vyžvejknout to, co mě sralo již delší dobu.
OU noooou to je stav tohleto.
Jo, taky jsem si dala mír s jistym klukem, se kterym se nesnášim od našeho výkusu. Mír jsme stvrdili dalším výkusem a nemohli nás od sebe dostat. Pak jsem šla zvracet. Pak se na mě nalepil další typan a začal se mi dobývat do kalhot. Pak jsem ztropila hysterickou scénu nemám mobil. Pak jsem opile konverzovala s kamarádkou. Pak jsem usla. Za pět hodin jsem vstávala. A bylo mi zle jak kráva.
Lidi jako mě by měli vodkráglovat.
A vůbec...dávám si pauzu s klukama...a s velkym množstvim alkoholu. Vlastně bych se měla zahrabat doma a v teplákách pojídat kotle nutelly a srát na všechno.
 


Komentáře

1 jituška jituška | Web | 30. srpna 2010 v 21:19 | Reagovat

:-D.. noo coo ja jsem predevcirem opile mluvila s kamosku .. bouzel ta byla pri smyslech a vlepila me facku kvuli tomu ze jsem na nu vylela pivo :-D

2 Engelchen Engelchen | Web | 31. srpna 2010 v 14:17 | Reagovat

ouu, ještě, že se většinou opíjim jen se spolužáky, to je bezpečné!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama