Jako malej harant.

22. srpna 2010 v 23:08 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Tak!
Sobota - jedu na tu ekšn, řikám si, chrochro to dáš! Docela mi to slušelo, tak jsem měla větší sebevědomí.:D Přijedu na akci, koupim pivko a povídám s budoucím sousedem (dále jen soused xD). Přijde mi sms od barmana "kde jsi spitko?:D" - jak romantické. Tak mu romanticky napíšu, že u piva.:D Mezitím ke mě přišel bíčboj - byl ostřihanej a já po něm málem skočila. Pravil, že si jde pro pivko a at tu na něj počkám. Jeenže mezitim přišel barman a dotáhnul mě na panáka a když jsem se vrátila, tak bíčboj nikde.
Poté jsem za cca hodku stála u panáků s Jirkou (xD), šel okolo bíčboj, stoupl si ke mě blízko a řekl, že zajdem na panáka, tak povídám, že za chvíli...on se podival na Jirku a hodil hlavou jakože drsně na pozdrav. Jirka nasadil tentýž výraz a hodil hlavou taky. Já se v duchu třískala smíchy.xD Nicméně jsem opustila Jiřího a šla za bíčbojem. Po chvíli a pár panákách jsme stáli v objetí a já fetovala jeho vůni. Nic nebylo ale.
Potom tam za mnou lezl otravnej Jičího bratranec, Jiří a ještě jsem tam řešila nějaký věci se sousedem. Bíčboj se ke mě přitočil a se slovy, že kluků mám kolem sebe dost, že se mnou být nemusí chtěl jít pryč. Nicméněě zastavila jsem ho, na ostatní hodila bobek a povídali jsme si. Potom jsme tancovali a vypadalo to dobře, ale přišla nějaká jeho kamarádka a "hele promin, on je muj fakt dobrej kamarád, já ti ho na chvíli ukradnu, neboj...nebudu na něj šahat", tak jí řikám, že v pohodě.:D Ona si ho odtáhla a ke mě už se sápal Jirka, ale v cukuletuuu už u mě byl zas bíčboj a přitáhl si mě k sobě. Toť k jejim žabo-myším válkám.
S bíčbojem jsem nic neměla, jen objímání a držení za ruce. Ale já ho kurva chci! Přští sobotu se opět budeme nacházet na stejné akci, doufám. Ach jo...já se vztekám a to dost velkým způsobem! Já ho chci a chci a chci...i přesto, že vim, že to nemá budoucnost...já budu v Brně a on v Praze...ale já ho CHCIIIIIII uááááááá
Příští sobotu to musim nějak rozseknout. Jestli mi tu pusu nedá on, tak já mu jí prostě vlepim, ať chce nebo ne!xD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama