Slimák udělá PUC, když ho zabijete.

19. srpna 2010 v 15:43 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Chňa.
Včera jsme byly se sestřenkou venku. Nejprve bylo v plánu zajít jen na vínko...to jsme ale nečekaně vypily rychle, tak jsme šly koupit další. Potom jsme šly do hospody na pivko. Paaak jsem chtěla domuu, ale šly jsme do baru.xD Tam si vzaly frisco a šly si sednout ven, sestřenka se pak ztratila a za mnou přišly nějaký 4 týpci z blízký vesnice a začali si se mnou povídat a hustit do mě, že na holce jim záleží jen na tom co je uvnitř a na očích. A že podle očí poznáš všechno.xD Jelikož mi koupili další frisco a furt mi cpali startky, tak jsem dělala, že jsem pitomá a že jim to žeru a že je obdivuju.xD Potom mě "celou prokoukli podle očí" a hned věděli co jsem zač.xD Takže jsem hodná, milá a s klukama na to nechvátám.xD (v tu chvíli jsem měla co dělat, abych se nezačala třískat, ale vážně jsem přikyvovala a říkala, že nemám ráda úlety.xD). Oni byli zjevně spokojení s tim, že mi nakecali hovna a já byla spokojená, že mám startku.xD Potom se tam jeden z nich poblil a z druhýho vypadlo, že dřív smažil. I pomyslela jsem si "kde to kurva seeeem?!". Do postele jsem se dostala ve dvě a mezitim mi ještě jeden z těch týpků volal.

A teď přijde to zákeřný.

Vstávala jsem v půl 7 a jela k babi. Venku bylo pěkně, mě bylo trochu zle a bolelo mě koleno jak kráva (i vzpomněla jsem si v tuto chvíli na Aný:)) - ale nevim z čeho.:/ Babička zahlásila, že mám jít ostříhat muškáty. Tak tedy otevřu okno, vyvalím se ven a sluníčko mi svítí do očí. V tu chvíli jsem měla děsnou chuť začít si zpívat ono známé sluncesenové "pááápapápápápápápápá". To mě přešlo, když jsem zjistila, že muškáty jsou plný pavouků. Víte, já dělám, že se pavouků nebojim, ale přitom jsem z nich posraná až za ušima.xD
Taky jsem babičce vygruntovala celý dům, aby to tam vypadalo trochu hodobóžově.xD Babička vařila svíčkovou, tak jsem si řekla, že jí s tim asi moc nepomůžu a šla jsem na zahrádku střihat jahody a nějaký likvidovat. Taky jsem protřídila mrkev. Z druhý zahrádky na mě koukal muj budoucí soused se sekačkou, tak jsme se dohodli, že až budem starý, tak u toho plotu budem pořád stát a drbat další sousedy xD.

Jooo taky se ze mě stal McSlimákkiller!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama