Prosinec 2010

Echm echm, prosím o pozornost.

25. prosince 2010 v 12:20 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Koncert fixy v Brně?:) Bezva super extra kůl! Chrochro se spolu se spolobydlící vydaly na cestu již dříve. V šalině jsme načly pivko a těch 20 minut z Komárova na čáru nám celkem uteklo. Naše další kroky vedly do vinotéky, kde jsme koupily 2 litry veltlína a šly za kamarádkou na ubytovnu. Tam jsme to ve třech vypily a jely směr Fléda. Děvčata se mi tam v tom davu ztratily, tak jsem si koupila pivko a začala si už tak lehce opile tancovat vzadu.xD Pak přišel okamžik panenky Chou Chou:)). A pak se naklonil a do ucha mi zařval "a pak se naklonil a do ucha jí řek: mám chuť na letmý polibek!!"..sice jsem ho neznala, ale v opilosti mi to bylo šumák, tak jsem mu ho dala. A nejen jeden. A nejen letmý.xD
Cestou nazpět jsem se v nočním rozvoze stihla seznámit s dalším chlapcem..xD A pak se TO stalo...na nádru mi spadl mobil pod autobus a já ho tam šla lovit. Komedie pro všechny kolemjdoucí fakt. Jinak..ranní vstávání? Děs...takovou opici jsem dlouho neměla (ono těch piv bylo víc:X) a navíc jsem nemohla šlápnout na nohu (která mě doteď silně bolí, ale k tý sadomasokrávě na chirurgii nejdu!).

Problém mých vánočních prázdnin spočívá v tom, že mi ten chlapec z koncertu do krku zjevně flusnul angínu, takže já celý svátky ležim a dopuju se paralenem. No co. Pokud to beru z pozitivního hlediska, tak jsem aspon neudělala ostudu jako minulej rok, kdy jsem na svátky domu přišla nakalená jak hovězí vajíčko a byl průšvih. Letos jsem hodná!:) A možná proto mi Ježíšek donesl dlouho chtěné stealy!:) HA! NAKOPU V NICH NĚKOMU PRDEEL!:))

Kam se zakutálela moje hlava?

15. prosince 2010 v 13:57 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
Mám chuť na letmý polibek!

Uprostřed letního tlení!

Roztočím mrtvýho čápa nad hlavou!

Kiss nebo Doors?

Bacha na heroin!

HÁDEJTE NA ČÍ KONCERT SE DNESKA HODLÁM JÍT VYŘÁDIT?:))


Anoanoanoano jsem úplně hladová!