Květen 2011

Něco menšího než málo

22. května 2011 v 23:01 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Lálalá! Vysoká škola mě poslední dobou vůbec nebaví, jelikož ji nestíhám a tak trochu hysterčim. Dneska jsem se učila na čtvrteční zkoušku. Jenže jsem zjistila, že mi moje hlava nic nepobírá, protože:
a) jsem spala jen 6 hodin
b) jsem pořád lítala na záchod
c) přišla tetička Irma, tak jsem se kroutila v křečích
d) mě to fakt nebaví
e) jsem si pouštěla dokola si Pendulum - Witchcraft, i když se u písniček nemůžu učit

Taky mě děsí představa, že budu o rok muset tu vejšku prodlužovat, ale neni to zatim jistý. Ale já si začínám být jistá. Večery na koleji teď poslední dobou trávim na skypu s kamarádem a jeho spolubydlícím řešenim děsnejch blbostí ("no takže kdybysme dali trojku, tak co budete? Já asi hasič") nebo v hospodě.
Poslední tři večery jsem krásně propila, zejména ten včerejší. Dávali jsme na námku rumy, pak jsme šli na pivní slavnosti, pak jsem byla na chvíli na vesnici na hardcoru (wtf), pak mě kámoš hodil ze slavností do baru, pak jsem si sedla...a pak bylo půl pátý a venku svítalo, tak jsem se sebrala domu. Ve dveřích baru mě ještě vyhmátl jeden známej, kterej mě táhnul zas dovnitř, ale já jsem zdrhala, až se za mnou prášilo. Kolem 3/4 na pět jsme stáli s dalšim kamarádem u nás před barákem a optimisticky řvali na celou ulici "dobré rááááno".
Ráno, maminka: "nějaký kreténi tu ráno tak ječeli až jsme se vzbudila a chtěla jsem je jít seřvat", já "to jsem byla já, promiň", maminka: "no vidíš, tak tě seřvu teď".