Listopad 2011

Milé osoby, které vlastníte pindíka...

26. listopadu 2011 v 1:19 | chro chro |  Inspirace Kurdtem
Klucí, chlapci, chlapi, muži,
teď jako vážně! Už se vám to asi stalo, znáte ten scénář: opijete se, děláte "blbosti" s opilou holkou, ale pak najednou přijde ráno a vy jen čumíte a uvědomujete si, co se stalo/někdo vám řekne, co se stalo. A co uděláte vy? Ok, pokud slečnu vůbec neznáte a nemáte žádný společný známý, tak jo - co budem řešit? To je v pohodě. Ale kurňa! Pokud jste ulítli s někym, s kym víte, že se budete vídat, tak se podle toho chovejte. Máte společné známé, to znamená, že víte, že na onu slečnu někdy přijde řeč, že se s ní uvidíte, že proti ní budete stát....buďte ku*va chlapi, nebuďte malí kluci. Stačí napsat tři věci a to podle toho, jak se cítíte. Zaprvé milá možnost: (blablabla - prostě vata) a jsem rád, že jsem tě poznal, budu rád, když se co nejdřív uvidíme. Zadruhé neutrální možnost: (blablabla - prostě vata) takže dík za večer a možná někdy. A zatřetí záporná možnost: (klidně vynechte vatu) promiň, nějak jsem to přehnal a mám mezery v paměti (a jemně!! - jsme citlivé pohlaví - řečeno, že buď někoho máte/máte něco rozdělanýho/jste po vážnym vztahu...a je fakt jedno, že je to kec, prostě buďte milí!).
A na co narážim? Na své dnešní setkání. Viděli jsme se třikrát po minulém víkendu. Poprvé ses otočil o 180 stupňů a šel pryč. Podruhé ses natočil zády, abys mi náhodou neviděl do očí. A potřetí, když jsme stáli naproti sobě, jsi koukal dolu, ale nakonec jsi na moje hlasité "čau?" reagoval suchým "ahoj". Tak takhle teda ne!
Ufuf, ačkoli jsem nechtěla, aby to znělo, jak z bravíčka, tak tady to máme. Beeeezva Rimmere! Beeeezvaa.
Toť můj dnešní výlev. Jdu si usnout a doufám, že se mi nebude zdát o tý srnce, kterou jsem přejela. Dohajzlu.

Zapráskaně.

9. listopadu 2011 v 14:58 | chro chro |  Šuplík marihuany (dementní postřehy)
Jsou věci, který vám přijdou vtipný pořád. Například muj oblíbenej vtip "nekrofilovi se rozpadl vztah". Pak tu jsou věci, který jsou vtipný jen někdy a jen pro někoho, žejo. A nakonec jsou tu věci, kterejm se směju zásadně jenom když mám kocovinu a jindy mi jsou u řiti. A jednou z těhle kocovinovejch vtípků je nápis na mojim kartáčku na zuby. Prostě název kartáčku Dentalux. Právě mám kocovinu, tak se musim smát.

Hmm...a mimochodem na mě včera opět "dolehla" moje první akce v Brně tohoto semestru (cizí kolej, v ruce jen cigára a klíče). Včera za mnou přišla na Flédě jedna slečna, že si mě pamatuje a že jsem byla prý děsně roztomilá. Já se asi fakt začnu už stydět.