Únor 2012

Pojďme zakázat používání slova BLOGER

17. února 2012 v 13:28 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Ano, opět snaha dělat, že jsem zodpovědná (strašně se snažim vyhnout slovu blogerka, což za slovo vlastně nepovažuju, je to spíš jakýsi paskvil, který se strašně snaží být něčím jako slovem) ehm správkyně svého blogu. A s tím snaha napsat cosi-jako-článek (jako vždy) o ničem.
Poslední dobou pozoruji svou velkou náklonnost k závorkám - ráda je píšu na chatu, v mých eFBé statusech a jak vidíme, tak i tady. To bylo jen tak naokraj.
Minulý týden jsem strávila doma. Celý týden doma. (teď kdybych mohla, tak se vám kolem slov "celý týden doma" zatáhne temně modrá obloha, z které se bude brutálně blýskat, ale jak jistě víte, tak na to nemám pravomoce). Což se rovná málo vína, hodně keců, hodně kývání hlavou, trpělivého poslouchání babičky a uklízení. Supeer. V neděli jsem naštěstí vypadla in da Brno, kde jsme slavili narozeniny, takže želé a vodku nechci zase chvíli vidět. Tuhle neděli naštěstí opět do Brna a pak začíná další semestr, což mě trochu deptá, protože si budu muset opět zvyknout na jakýsi režim (rozuměj: budu muset vstávat v určitou dobu, jíst v určitou dobu a chodit pít v určitou dobu. Ne tedy vstát v 1, jít pít ve dvě, skoro nejíst a jít spát ve tři (ráno - já vim, udělala jsem závorku v závorce). Achjo).
Taky mám za sebou sestřenčin maturák...a to vám byla párty na úrovni. Je super vidět bývalý spolužáky, popovídat s nima, popít s nima a poté zjišťovat, že jeden z nich přišel k našemu stolu (kde seděla cca polovina našeho příbuzenstva - střízlivá) a začal se se všemi seznamovat.
Jo! V březnu mě čeká no-óbl ples, tak jsem zvědavá, jak to zvládnem...:))