Červenec 2012

Prázdniny?!

14. července 2012 v 11:29 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Rozhodla jsem, že to chce možná nějakej článek, kterej nebude tak nasraný, popřípadě trapně krátký. Proto uděláme malý kuk do mého života.
Pracuju teda v zapadlém komunistickém obchodě, kam chodí pořád ti samí lidi - už pro ně mám přezdívky. Seznámit vás mohu například s "těhulí, co si kupuje vodku a táhne to z ní jako z lihovaru", dál s "chlapem, co smrdí, až bych blila" a jistě by vás zaujal i "ten plesnivej dědek, co si mě chce koupit". Pondělí až pátky mám teda zabraný prací a už mě to deptá, když vidim moje kamarádky spokojeně si užívající léta.
Jo, minulou sobotu jsem jela za malym - nikdo neměl být doma, nicméně byla doma maminka, tak jsme se seznámily.:D trapas to lehce byl, ale čekala jsem větší. Boží bylo, že když nás oslovovala, tak nás oslovovala jako "broučkové". Pak naštěstí odjela a já si užila super odpoledne. If you know, what I mean. Večer jsme pak šly s kamarádkou pít a opily jsme se jako prasátka. Z večera si pamatuju hry jako koukání do očí beze smíchu s jednim klukem, páku, tančení v baru, škytání na cestě domu, zpívání jako (i doslova) na lesy. A pak nedělní krásné probuzení. Ehm.
A tenhle víkend mám depresi, jelikož všichni moji picí lidi jsou pryč! To máme buď moře, nebo fesťák, nebo chata nebodopytlejánevimcovšechno, ale podstatný je, že jsem tu osiřela a trpim! Vzhledem k mýmu trpění si taky nadávám na prázdniny - jak je nesnášim a jak mě serou. Stejně myslim, že bych si jich měla užívat, protože mě bude čekat patlání bakalářky a já na léto v komunistickym obchodě budu vzpomínat jako na relax největšího kalibru.
A teď jdu seřvat bábi, protože v botech na doma chodí ven...a kdo to má kurňa furt vytírat. NEJSEM ŽÁDNEEJ OTROOOK!