Škola, juhů.

24. září 2012 v 17:19 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Takové krásné pondělí, že? Člověk by se až ladným hopkáním mladé srny vydal do hospody! To by ale nesměl bejt nemocnej a nasranej.
Minulý týden jsem započala éru Brno - po prázdninách prozkoumávání hospod ale nebylo tak dramatické jako bývá zvykem a navíc jsem náhle onemocněla a vzhledem k prohibici se nemohla léčit rumem. Přešla jsem na svařák. Do víkendu jsem měla akční plán se vyléčit, poněvadž jsem měla v plánu jet za drahym, jeenže - chvilka napětí - nevyšlo to a tak jsem tam jela krapíteček nachlazená. Drahý onu rýmičku chytnul a chvílema jsem myslela, že fakt umře. Nicmééně jsem se seznámila s rodinkou a během pěti minut ze mě byla teta. Já. Teta. Čas na zasmání se (pro vás) a zakašlání si (pro mě). To by byl odstaveček k mé nemoci.
Nyní odstaveček k mé nasranosti a vztekání se. (Víte, že se nedá dost dobře vztekat a kašlat u toho?) Dneska jsem celý den proseděla u anglického odborného článku - a fakt jsem věděla, o co tam jde a byla jsem na sebe fakt vážně moc pyšná. Jenže k tomu článku jsem dělala test, kterej jsem (bez prominutí) posrala na celý čáře a získala jeden z pěti bodů. Toť k úspěšnému začátku ze školních lavic. Takového vztekání mě bude čekat každý týden, takže asi rozjedu seriál s názvem "jak jsem to zase pokonila" a vy jistě nebudete moct vydržet do chvíle, než v pondělí vyjde nový díl.
Takže - pokračování příště.
 


Komentáře

1 agnes agnes | Web | 24. září 2012 v 23:49 | Reagovat

škola smrdííííííí :D

2 Black Black | 25. září 2012 v 18:54 | Reagovat

Konečně nějakej článek, už jsem si myslel, že ses otrávila methanolem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama