Další nepodstatné novinky, které nutně nepotřebujete vědět!

23. října 2012 v 20:19 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Mám takovej problém (což neni zas tak divný). Ve třeťáku na vejšce začínám bejt ufňukaná jako prase a jsem děsnej mamánek. Ten mamánek neni nic divnýho, přece jen jsem jedináček a od malička se držim maminky skoro jako piva. S ufňukaností mám ale problém. Totiž já se většinou jen vztekám, nafukuju a brečim vzteky, nebo je fakt, že taky brečim, když mi teče krev (k tomu se váže spousta zajímavých historek, jakože vidim cizí krev, tak zelenám a jakmile vidim svou, tak hystericky řvu, že tohle bude na šití), ale to k tomu nepatří.
Ještě minulej rok mi nedávalo zabrat zůstávat si v Brně do álejůja a domu jezdit, jen když jsem potřebovala jídlo, vyprat a peníze (v tomto pořadí). Asi to bylo párty životem a tim, že jsem nemusela na nic hrábnout, jak byl semestr dlouhej. Nicméně teď sedim jak pecka, učim se jak největší šprtík a neustále fňukám, že chci domu. Wotafak?
Tenhle víkend jedu za drahym, takže se budu muset omezit ve šklebení se na svět, začít komunikovat jinak než zvukama, zavést povinný úsměv, protože jsem přece teta a hlavně se moc nevykašit (i když to potřebuju jako sůl - škola mě prostě válcuje; za sloveso "vykašit se" děkuju svý nový spolubydlící), protože si myslím, že na to, abych ho pozvracela, je náš vztah ještě moc křehký. Jo a z toho plyne, že se doma neohřeju, bééé, máámíííí.
No ale abych si jen nestěžovala (ne bych sem chodila dělat něco jinýho), tak vám povim, jaká je nevýhoda nemít na bytě mikrovlnku. Velká.
Jo a ještě vám povim mojí paranoiu level 35: drahý je na mě nějak moc hodnej, určitě něco provedl. Nicméně záhada byla vyřešena, nic neprovedl, jen se opil a zjistil, že jsem nepostradatelná. To to trvalo.
S přáním hezkého večera se loučí pilná studentka chrochro s náladou pod psa, ale ne zase tak špatnou, protože už je podzim jak má být, íhá!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama