Listopad 2012

Když zjistíte, že všechno (včetně vás) je na hovno

29. listopadu 2012 v 23:11 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Aneb super poslední 3 tejdny, kdy mi škola a všechno lezlo natolik krkem, že se ze mě stala chodící bomba. Ne že bych se vztekala jako obvykle, ale mně spíš stačil malej podnět a já brečela, parááda. Tahle bomba ale vybuchovala všude, takže chrochro chodila na záchod častěji, než je třeba. Ne čůrat, ale brečet tam jak prvňák, co dostal na vysvědčení trojku.
Dnešní den se ale povedl nadmíru. V noci jsem nespala díky mé chrápající spolubydlící. A když jsme u toho, tak díky i té druhé, která mi předala bacil. A pak jsem šla do školy s horečkou prezentovat jakési p*čoviny. Když už tu ironicky děkuju, tak poděkuju i paní vyučující, která ze mě udělala totálního idiota a díky dvěma spolužákům, kteří jí v tom dost podpořili. Ať žije dvaceti minutový kotel před obecenstvem. Společenské ztrapnění je zjevně něco, čím bych se mohla živit. A taky díky tý skvělý zprávě, že mýho kocoura někdo přejel. Díky. Fakt.
Nadruhou stranu...je zajímavý bejt ve stavu, kdy už se nevztekám (Raffael si dává pauzu) a kdy už ani nebrečim (asi jsem si vytvořila za poslední dobu i mé třetí já, které zatím není pojmenované, ale co není, to brzy bude) a kdy už jen tupě koukám do zdi a prostě čekám, až se něco stane. Něco, co já (nebudu sebestředná, takže já i někdo jinej) neposeru.
Kdybyste mě hledali, tak ležim v posteli, je mi blbě, koukám do stropu a čekám na zázrak.

Jediný, co mi teď vykouzlilo úsměv, je reklama na nějaký auto (jako žena upřesňuji: stříbrný) s malym Darth Vaderem.

Včerejší večer

4. listopadu 2012 v 17:10 | tančilajakoblázenaždobíléhorána |  Black Holes
Chlast, šlapka a chlebíčky.

chlast - víno, pivo

šlapka - hra šlapání si po nohách

chlebíčky - od babičky!

True true.