Září 2013

Zářim v září, fakt. Blbý vtípky.

8. září 2013 v 21:00 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Nemám poslední dobou vůbec chuť psát, ale ta potřeba je tu pořád. Akorát zjišťuju, že se nedokážu vyjádřit tak, abych nezněla zkresleně a aby se moje vyjádření nedalo použít proti mě/tobě/všem. Slova mi poslední dobou nestačí. A nestačí mi ani MasterCard. Nestačí mi ani vlastní myšlenky.
Těžko i vyjádřit, jak se vlastně mám. Mám stavy, kdy se navzdory všem svým neúspěchům a tomu, že se neustále válim ve vlastní nicotnosti, cítím strašně fajn a svět je barevnej. Pak si ale začnu ty všechny neúspěchy a nicotnost uvědomovat a je to se mnou zase těžký. V podstatě ale nedělám nic moc, než že chodím na absurdní pohovory do prací, o které nemám zájem a obepisuju další práce, ze kterých se nikdo stejně neozve, nebo mě maximálně pozve na další absurdní pohovor, ze kterého odejdu buď zničená z vlastní neschopnosti, nebo ze zkaženosti lidí, se kterýma pohovory vedu.
Taky se nedokážu rozhodnout (jak tady, tak v normálnim životě), jestli vlastně mluvím spisovně, nebo si zachovávám čecháčskÝ koncovky a tvary slov. Ale co už, to neni zas takovej/takový problém. Jen omluvte dvojmluvu.
A vy se mějte fajn.