Zářim v září, fakt. Blbý vtípky.

8. září 2013 v 21:00 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Nemám poslední dobou vůbec chuť psát, ale ta potřeba je tu pořád. Akorát zjišťuju, že se nedokážu vyjádřit tak, abych nezněla zkresleně a aby se moje vyjádření nedalo použít proti mě/tobě/všem. Slova mi poslední dobou nestačí. A nestačí mi ani MasterCard. Nestačí mi ani vlastní myšlenky.
Těžko i vyjádřit, jak se vlastně mám. Mám stavy, kdy se navzdory všem svým neúspěchům a tomu, že se neustále válim ve vlastní nicotnosti, cítím strašně fajn a svět je barevnej. Pak si ale začnu ty všechny neúspěchy a nicotnost uvědomovat a je to se mnou zase těžký. V podstatě ale nedělám nic moc, než že chodím na absurdní pohovory do prací, o které nemám zájem a obepisuju další práce, ze kterých se nikdo stejně neozve, nebo mě maximálně pozve na další absurdní pohovor, ze kterého odejdu buď zničená z vlastní neschopnosti, nebo ze zkaženosti lidí, se kterýma pohovory vedu.
Taky se nedokážu rozhodnout (jak tady, tak v normálnim životě), jestli vlastně mluvím spisovně, nebo si zachovávám čecháčskÝ koncovky a tvary slov. Ale co už, to neni zas takovej/takový problém. Jen omluvte dvojmluvu.
A vy se mějte fajn.
 


Komentáře

1 Bezejmenné Esko Bezejmenné Esko | Web | 9. září 2013 v 17:08 | Reagovat

Takový to snění a proplouvání životem je fajn, než vystřízlivíme a uvědomíme si realitu, to bolí.
No nic... jsem docela ráda, že nejsem ve své životní situaci sama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama