Leden 2015

Pích do vosího hnízda

14. ledna 2015 v 0:11 | chro chro |  Kouř cigaret (denní postřehy)
Protože jsem si teď po víně vzpomněla, že to tady existuje a taky protože jsem narazila na starý věci, který jsem kdysi psala. A možná, že jsem i uměla psát. Ať už šlo o parodické snahy na jakoukoli literaturu, tak o moje "trůdeprešnímou" věci, který ze mě lítaly, když jsem...no popravdě...byla opilá.
Každopádně kdybych nebyla líný hovádko s nulovýma ambicema a ve volnym čase byla schopná něčeho jinýho než ničeho, tak ze mě i něco bude. A zjišťuju to v dost věcech. Nejsem k ničemu, ale nejsem co k čemu. Jenže je dost těžký vytrhnout sama sebe z určitý letargie nicnedělání (a tim myslim ležení, flákání se po venku, flákání se po barech, pečení a vaření, ležení, flákání se po...). Dost těžce to zvládám už jen teď ve zkouškovym, kdy se nutim psát nějaký eseje a učit se na zkoušky a hledat si informace. A divim se, že zatim to přežívám s průměrem 1,0 - seriously, já?
Moc se nechápu, ale doufám, že přijde něco, co mě nakopne a já se pokusim některej svuj nápad, myšlenku, cokoli uvést do realu, a tím být aspoň co k čemu. I když to nevyjde. Ale jde fakt jen o lenost nebo právě o to, že se bojim, že to nevyjde, a proto dělám, to co dělám, a to se rovná "dělám nic"?
Pojďte se taky trochu šťourat ve svym nitru!